Gra nie chce się włączyć (muszę pobierać od nowa)

autor: Lucynka122
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra nie chce się włączyć (muszę pobierać od nowa)

★★★ Newbie

Witam! mam problem, mianowicie gra nie chce się uruchomić, wyskakuje że muszę znów pobrać TS4. Wszystko przesyłam w pliku. Wczoraj wszystko działało, nie wiem skąd ten problem.

Wiadomość 1 z 3 (509 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Gra nie chce się włączyć (muszę pobierać od nowa)

Hero (Retired)
@Lucynka122

Prawdopodobnie dzisiaj twoj program antywirusowy zrobił rutynowy skan komputera i zablokował plik TS4_x64.exe ktory uruchamia gre w wersji normalnej 64 bitowej,
Stad ten komunikat - Origin nie ma dostepu do tego pliku.
Jesli masz program antywirusowy z netu (Avast , AVG, Sophos , McAfee, Kaspersky albo jakikolwiek inny) wylacz go albo odinstaluj. Na dzis kazdy z tych programow potrafii zablokować losowo pliki gry. Nawet ten uruchamiajacy grę jak w twoim przypadku.
Windows Defender na Win10 lub GateKeeper na Macu wystarczajaco chronią twoj komputer.
Tu jest info jak powinno sie odinstalować Avast
https://support.avast.com/pl-pl/article/Uninstall-Antivirus/mputer.
Jeśli masz inny program niż Avast wpisz w Google jego nazwę plus słówko Uninstall,
Jesli chcesz go testowo tylko wylaczyc wpisz w Google jego nazwe i slowko Disable . Nastepnie wyszukaj w pokazanych linkach instrukcje jak to zrobić. Obowiazkowo odinstaluj Sophos - raz bo to kiepski program, dwa twoje ustawienia i poblokowane pliki wysyła w chmure i nie bardzo wiadomo jak sbie z tym poradzić
Po odinstalowaniu, czy wyłączeniu antwirusa, napraw gre na Origin aby naprawic poblokowane pliki.
Origin./Moja biblioteka gier - prawym myszy na okladke gry- opcja Napraw
. Mozesz oczywiscie dodac 2 pliki Origin - Origin. exe i OrigiClientService.exe oraz 2 pliki gry TS4.exe oraz TS4_x64.exe - razem cztery pliki do wyjatkow w twoim dotychczaswoym programie antywirusowym jesli potrafisz to zrobić.

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 3 (489 wyświetleń)

Dot.: Gra nie chce się włączyć (muszę pobierać od nowa)

Community Manager

Hej @Lucynka122 

 

Daj nam znać czy dzięki wskazówkom od @kreatora udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (371 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem