Re: Dodatek

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Po kupieniu dodatku witaj w pracy po wybraniu kariery moja praca tra 20 godzin i dostaje 0 simoleonow, co mam z tym zrobic

Wiadomość 1 z 3 (247 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Dodatek

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@kamilhibner

1. Jesli masz jakiekolwiek mody w grze przenieś/wysuń folder mods myszką na pulpit z folderu gry.
Usuń z folderu gry także plik localthumbcache.package oraz wszystkie foldery ze słowem cache w nazwie. Gra odtworzy je po włączeniu.
Idź na Origin/Moja biblioteka gier - prawym myszy na okładke TS4 - opcja Napraw. Musisz poczekać aż Origin sprawdzi wszytkie dodatki jakie posiadasz.
Wlącz grę aby wygenerowal sie nowy, pusty folder mods i i sprawdź czy nadal masz ten bład.
Jesli blad zniknął sprawdź, czy są dostępne nowe, zaktualizowane wersje modów, których używasz.
Następnie przeklejaj po kolei swoje mody i CC z pulpitu do nowego folderu mods za kazdym razem sprawdzając czy błąd nie wrócił
Przeczytaj tez dokładnie ten poradnik
https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-modami/td-p...

2. Jesli nie uzywasz modów idz do folderu gry i usun wymienione wyzej foldery i plik
ściezka do folderu The Sims 4 w Win10 :
Kliknij znaczek Windowsa w lewym dolnym rogu ekranu. Z listy Menu start co sie otworzy wybierz" System" i kliknij to . Otworzy sie kolejna lista -wybierz Ten komputer Nastepnie > dysk C > Uzytkownicy > nazwa komputera albo twoje imię > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4

Nastepnie tak samo napraw grę na Origin

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (243 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Dodatek

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@kamilhibner

1. Jesli masz jakiekolwiek mody w grze przenieś/wysuń folder mods myszką na pulpit z folderu gry.
Usuń z folderu gry także plik localthumbcache.package oraz wszystkie foldery ze słowem cache w nazwie. Gra odtworzy je po włączeniu.
Idź na Origin/Moja biblioteka gier - prawym myszy na okładke TS4 - opcja Napraw. Musisz poczekać aż Origin sprawdzi wszytkie dodatki jakie posiadasz.
Wlącz grę aby wygenerowal sie nowy, pusty folder mods i i sprawdź czy nadal masz ten bład.
Jesli blad zniknął sprawdź, czy są dostępne nowe, zaktualizowane wersje modów, których używasz.
Następnie przeklejaj po kolei swoje mody i CC z pulpitu do nowego folderu mods za kazdym razem sprawdzając czy błąd nie wrócił
Przeczytaj tez dokładnie ten poradnik
https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-modami/td-p...

2. Jesli nie uzywasz modów idz do folderu gry i usun wymienione wyzej foldery i plik
ściezka do folderu The Sims 4 w Win10 :
Kliknij znaczek Windowsa w lewym dolnym rogu ekranu. Z listy Menu start co sie otworzy wybierz" System" i kliknij to . Otworzy sie kolejna lista -wybierz Ten komputer Nastepnie > dysk C > Uzytkownicy > nazwa komputera albo twoje imię > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4

Nastepnie tak samo napraw grę na Origin

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 3 (244 wyświetleń)

Dot.: Dodatek

Community Manager

Hej @kamilhibner 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (169 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem