Dodatek Wiejska Sielanka nie instaluje się

autor: toja11232
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dodatek Wiejska Sielanka nie instaluje się

★★★ Newbie

Dziś (22.07.2021) o godzinie 11:00 kurier przywiózł mi dodatek Wiejska Sielanka jednak nie mogę go zainstalować. Po wpisaniu kodu wyświetla się że mogę pobrać gdy klikam pobierz to nic się nie dzieje po ponownym wpisaniu kodu wyskakuje komunikat że kod został już aktywowany. Proszę o szybką odpowiedz. 

Wiadomość 1 z 5 (719 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dodatek Wiejska Sielanka nie instaluje się

★★★★★ Expert

@toja11232  Hej Standard smile

 

Dodatek nie jest jeszcze aktywowany na serwerze, będzie odblokowany dopiero o godzinie 19:00 CET, czyli do wieczora trzeba poczekać. Dotyczy to wersji elektronicznej jak i pudełkowej.

Wiadomość 2 z 5 (710 wyświetleń)

Błąd pobierania dodatku

★★★ Newbie

Chciałam pobrać nowy dodatek do the sims 4 to pisało mi że błąd pobierania a teraz mam że kod wykorzystany co mam zrobić żeby ten dodatek mi sie pobrał? ?

Wiadomość 3 z 5 (661 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dodatek Wiejska Sielanka nie instaluje się

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @toja11232 

 

Daj nam znać czy udało Ci się zainstalować dodatek Standard smile 


@werusiap 

 

Połączyłem Twój post z innych wątkiem, gdzie zdaje się został poruszony podobny problem Standard smile

 

Daj nam znać czy udało Ci się pobrać dodatek.

Wiadomość 4 z 5 (649 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Błąd pobierania dodatku

Hero (Retired)
@werusiap

Kod do pobierania potrzebny nie jest. Jesli masz dodatek w bibliotece na Origin to pobierasz stamtąd

Jesli dostajesz taki komunikat to znaczy ze gra zostala juz zarejestrowana na twoim koncie na Origin - to wlasnie w tym momencie kod wygasa.
Zaloguj sie na swoje konto Origin, Otworz zakladke Moja bblioteka gier. i kliknij na okladke The Sims4 ktora ta zobaczysz. Na stronie ktora sie otworzy wybierz dzial DODATKI
Odszukaj tam okladkę Wiejska Sielanka i jesli masz na niej napis POBIERZ to kliknij na to i pobierz ją na komputer
Jesli takiego napisu nie bedzie albo wcale nie bedzie tego dodatku to znaczy ze jeszcze nie naprawiono serwera Origin (wczoraj była awaria) Mozesz ewentualnie skontaktować sie z polskim suportem EA i zapytac czy to juz naprawiono a jesli naprawiono, to dlaczego dodatku na twoim koncie nie ma.
Telefon +48 22 397 08 40 - Czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 do 21:00

Wiadomość 5 z 5 (621 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem