Dodatek Wiejska Sielanka nie instaluje sie po zakupie przedsprzedazy

autor: rogal223
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dodatek Wiejska Sielanka nie instaluje sie po zakupie przedsprzedazy

★★★ Newbie

Mam zakupiona Wiejska sielanke w przedsprzedazy minela juz 19:00 gra dalej sie nie pobiera a w bibliotece pokazuje wogole zebym go kupił tak jakby go nie było

Wiadomość 1 z 6 (502 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dodatek Wiejska Sielanka nie instaluje sie po zakupie przedsprzedazy

Hero (Retired)
@atu27

Wyczyść cache Origin i sprawdź czy masz zrobioną akualizacje Origin (byla wczoraj)
https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 6 (424 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dodatek Wiejska Sielanka nie instaluje sie po zakupie przedsprzedazy

★★★★ Apprentice

ten sam problem,EA i origin zawiodły mnie bardzo,inni już grają a ja mam kupić drugi raz grę,za którą przy tych problemach najwidoczniej już przepłaciłam,bonus pack dostałam wczoraj,więc czemu gra nie wykrywa że zakupiłam ten dodatek?już nigdy więcej nie kupię u nich nic w przedsprzedaży,osoby które to zrobiły powinny pierwsze mieć dodatek,a jest odwrotnie,to taki falstart który z góry psuje zabawę,nawet jeśli dzisiaj rozwiążą ten problem nie będzie już tej radości z gry,tylko ulga że skończył się stres,to niesprawiedliwe i zniechęcające,mogłam kupić w innym miejscu za dychę taniej i mając klucz już bym grała,ale naiwnie myślałam że to tu będzie najbardziej komfortowo i najszybciej,niestety EA żyje ze sprzedaży gier ale ciągle jest w tym gorszy od przeciętnego supermarketu.

Wiadomość 2 z 6 (474 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dodatek Wiejska Sielanka nie instaluje sie po zakupie przedsprzedazy

★★★★★ Newbie

Z tego co się dowiedziałem to jest jakaś awaria w EA i wielu innych firmach z grami. Twórcy próbują to naprawić, ale nie mam pojęcia ile może to zająć

Wiadomość 3 z 6 (436 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dodatek Wiejska Sielanka nie instaluje sie po zakupie przedsprzedazy

★★★★ Novice

Mi wczoraj pomogło anulowanie płatności i zakup gry normalnie Standard smile

Z tymże mi nie pobrało wcześniej środków z karty, wiec nie było bólu, a podejrzewam, ze chwile potrwa zwrot środków jakby co (tymbardziej, ze weekend przed nami), ale może warto spróbować jakby co Wink

Wiadomość 4 z 6 (430 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dodatek Wiejska Sielanka nie instaluje sie po zakupie przedsprzedazy

Hero (Retired)
@atu27

Wyczyść cache Origin i sprawdź czy masz zrobioną akualizacje Origin (byla wczoraj)
https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/
Wiadomość 5 z 6 (425 wyświetleń)

Dot.: Dodatek Wiejska Sielanka nie instaluje sie po zakupie przedsprzedazy

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @kreatora jako rozwiązanie. 

Wiadomość 6 z 6 (342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem