Dot.: Co mam zrobić jeśli włączam simsy ale włącza mi się cały czas origin

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Co mam zrobić jeśli włączam simsy ale włącza mi się cały czas origin

★ Novice

Próbuje włączyć grę ale włącza mi się cały czas origin, naprawiałam grę, aktualizowałam i nic.

Wiadomość 1 z 8 (3 575 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Co mam zrobić jeśli włączam simsy ale włącza mi się cały czas origin

Hero (Retired)
@Pusiowata

Jesli masz jakiekolwiek mody w grze wysuń folder mods myszką na pulpit z folderu gry. Usun takze z folderu gry plik localthumbcache.package oraz wszyetkie foldery ze słwoem cache w nazwie. Gra odtworzy je po właczeniu.
Nastepnie wejdź na Origin / Moja biblioteka gier - prawym myszy na okladke TS4 - opcja Napraw.. Musisz odczekać az Origin sprawdzi wszystkie dodatki.
Wlacz gre i sprawdź czy nadal masz ten bład.
Jesli błąd zniknal przeklejaj po kolei swoje mody i CC do nowego folderu mods za kazdym razem sprawdzajac czy błąd nie wrócił . Jeli masz dużo CC (ubrania, wlosy, skiny) podziel je na mniejsze podfoldery po 50 sztuk CC w jednym i sprawdzaj te podfoldery kolejno.

Jesli nie masz CC ani modów: .
Idź do Dokumentów > Electronic Arts > The Sims4
Sciezka do tego folderu w Win10
Ten kompiter > Dysk lokalny C > użykownicy > nazwa własna twojego komputera > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4
Wysuń cały folder The Sims 4 na pulpit i idź na Origin naprawic gre
Origin / Moja biblioteka gier - prawym myszy na okładke TS4 - opcja Napraw
Włacz gre i utworzy sie nowy, czysty folder The Sims4 w Dokumentach
Zaczniij nowa gre byle jakim simem a po 10 minutach wyjdz z gry
Usuń z nowo powstałego folderu nastepujące foldery Saves i Tray
Skopiuj z pulpity swoj stary folder Saves i wklej go do nowego folderu gry. Zrób to samo z folderem Tray oraz plikiem TrayDeleteItems - jesli miałaś taki plik w starym folderze gry na pulpicie
Teraz włacz gre, wroc do swojego starego sejfu i sprawdź czy nadal masz ten błąd

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 8 (3 525 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Co mam zrobić jeśli włączam simsy ale włącza mi się cały czas origin

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Pusiowata

Nie bardzo rozumiem. Strona Origin ci sie wlacza czy panel logowania na konto w Origin ?
Jesli jest to strona Origin - wejdz do biblioteki gier prawym myszy na okladke The sims 4 - opcja "sprawdz aktualizacje" oraz "napraw". Potem kliknij lewym na TS4 -powinna byc opcja Graj

Jesli pokazuje ci sie panel logowania Origin, a wpisywanie nicku nie ddziala uzyj swojego adresu mailowego zamiast nicku ,. Jesli zapomniałaś hasla kliknij "zapomnialam hasla" na dole panelu logowania. Aby grac musisz sie zalogowac na swoje konto Origin,
Zaznacz opcje "nie wylogowuj mnie" w panelu logowania. To pozwoli ci unikac logowania co chwila na Origin. Bedziesz mogla tez grac offline. Bedzie to działało az do czasu nastepnej aktualizacji. Wtedy bedziesz musiała ponowić logowanie.

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 8 (3 564 wyświetleń)

Dot.: Co mam zrobić jeśli włączam simsy ale włącza mi się cały czas origin

★ Novice

Próbowałam już aktualizacje ale wyskakuje mi że jest już aktualna jeśli chodzi o opcje napraw to naprawiałam już 2 razy, klikam graj i po chwili kiedy okno origin mi się zamyka to w czasie kiedy gra już powinna się uruchomić to urochamia mi się ponownie origin.

Wiadomość 3 z 8 (3 549 wyświetleń)

Dot.: Co mam zrobić jeśli włączam simsy ale włącza mi się cały czas origin

Hero (Retired)
@Pusiowata

Jesli masz jakiekolwiek mody w grze wysuń folder mods myszką na pulpit z folderu gry. Usun takze z folderu gry plik localthumbcache.package oraz wszyetkie foldery ze słwoem cache w nazwie. Gra odtworzy je po właczeniu.
Nastepnie wejdź na Origin / Moja biblioteka gier - prawym myszy na okladke TS4 - opcja Napraw.. Musisz odczekać az Origin sprawdzi wszystkie dodatki.
Wlacz gre i sprawdź czy nadal masz ten bład.
Jesli błąd zniknal przeklejaj po kolei swoje mody i CC do nowego folderu mods za kazdym razem sprawdzajac czy błąd nie wrócił . Jeli masz dużo CC (ubrania, wlosy, skiny) podziel je na mniejsze podfoldery po 50 sztuk CC w jednym i sprawdzaj te podfoldery kolejno.

Jesli nie masz CC ani modów: .
Idź do Dokumentów > Electronic Arts > The Sims4
Sciezka do tego folderu w Win10
Ten kompiter > Dysk lokalny C > użykownicy > nazwa własna twojego komputera > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4
Wysuń cały folder The Sims 4 na pulpit i idź na Origin naprawic gre
Origin / Moja biblioteka gier - prawym myszy na okładke TS4 - opcja Napraw
Włacz gre i utworzy sie nowy, czysty folder The Sims4 w Dokumentach
Zaczniij nowa gre byle jakim simem a po 10 minutach wyjdz z gry
Usuń z nowo powstałego folderu nastepujące foldery Saves i Tray
Skopiuj z pulpity swoj stary folder Saves i wklej go do nowego folderu gry. Zrób to samo z folderem Tray oraz plikiem TrayDeleteItems - jesli miałaś taki plik w starym folderze gry na pulpicie
Teraz włacz gre, wroc do swojego starego sejfu i sprawdź czy nadal masz ten błąd
Wiadomość 4 z 8 (3 526 wyświetleń)

Dot.: Co mam zrobić jeśli włączam simsy ale włącza mi się cały czas origin

★ Novice

Dziękuje za pomoc, simsy działają i wszystko gra Standard smile

Wiadomość 5 z 8 (3 476 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Co mam zrobić jeśli włączam simsy ale włącza mi się cały czas origin

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Nie wiem co się stało ale zrobiłam wszystko co jest tu napisane, zanim znalazłam ten artykuł próbowałam też innych rzeczy, odinstalowałam grę i na nowo pobrałam, a mimo to dalej jest to samo (origin na chwilę znika a potem znowu się pojawia) 

Wiadomość 6 z 8 (2 312 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Co mam zrobić jeśli włączam simsy ale włącza mi się cały czas origin

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@latarka06

Jesli masz jakiś program antywirusowy z netu (taki jak Norton, Avast , AVG, Sophos , McAfee, Kasperski albo jakikolwiek inny) wyłacz go, albo odinstaluj. Na dzis kazdy z tych programow potrafii zablokować losowo pliki gier. Nawet ten uruchamiajacy grę. Windows Defender na Win10 lub GateKeeper na Macu wystarczajaco chronia twoj komputer.W zadnym wypadku nie usuwaj programu antywirusowego opcja Windowsa Dodaj/Usuń Programy gdzy to nie odinstaluje takiego programu antywirusowego do konca i dalej moze on blokowac pliki gry
Tu jest info jak powinno sie odinstalować Avast
https://support.avast.com/pl-pl/article/Uninstall-Antivirus/mputer.
Jeśli masz inny program niż Avast wpisz w Google jego nazwę plus słówko Uninstall,
Jesli chcesz testowo wylaczyc taki program wpisz w Google jego nazwe i slowko Disable . Nastepnie wyszukaj w pokazanych linkach instrukcje jak to zrobić.
Po odinstalowaniu, czy wyłączeniu antwirusa, napraw gre na Origin aby naprawic poblokowane pliki.
Origin./Moja biblioteka gier - prawym myszy na okladke gry- opcja Napraw

Wiadomość 7 z 8 (2 281 wyświetleń)

Dot.: Co mam zrobić jeśli włączam simsy ale włącza mi się cały czas origin

Community Manager

Hej @latarka06 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem. 

Wiadomość 8 z 8 (2 076 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem