Brak możliwości zmiany języka na polski

autor: Little_Fox1985
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak możliwości zmiany języka na polski

★★ Novice

Cześć wszystkim,

 

Mam kupioną przez Origin grę The Sims 4, jednak w menu Origin > Właściwości gry, jedynym językiem do wyboru jest angielski...

 

Przebywam obecnie w Polsce i tutaj też kupiłam grę. Czy istnieje możliwość zmiany języka na polski?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Wiadomość 1 z 6 (466 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak możliwości zmiany języka na polski

★★ Novice

@danuta720 

@EA_Kuba 

@kreatora 

 

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Ostatecznie kupiłam wersję The Sims 4 oznaczoną konkretnie jako PL. Pobrałam tę wersję i zweryfikowałam, co zweryfikowało też wszystkie dodatki. Teraz gra i dodatki są w całości po polsku Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 6 (329 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak możliwości zmiany języka na polski

@Little_Fox1985 

 

Prawdopodobnie lokalizacja twojego konta Origin wskazuje inny region niż Polska, dlatego gra automatycznie została zarejestrowana w angielskim języku.

W takiej sytuacji może pomóc jedynie doradca EA, najlepiej w bezpośredniej rozmowie telefonicznej. Telefon znajdziesz tutaj - połączenie zwykłe w języku polskim: https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-EA/m-p/5877452

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 6 (453 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości zmiany języka na polski

★★ Novice

Dziękuję za radę. 
Skontaktowałam się z doradcą EA przez Live Chat, niestety nie był on w stanie mi pomóc.
Stwierdził jedynie, że muszę w takim grać po angielsku... :/
Poniżej załączam zrzuty z rozmowy.

Wiadomość 3 z 6 (402 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości zmiany języka na polski

Community Manager

Hej @Little_Fox1985 

 

Jeśli kupiona przez Ciebie gra była oznaczona jako dostępna w języku polskim przez sprzedawcę - skontaktuj się bezpośrednio z nim. 

Wiadomość 4 z 6 (358 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości zmiany języka na polski

★★ Novice

@danuta720 

@EA_Kuba 

@kreatora 

 

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Ostatecznie kupiłam wersję The Sims 4 oznaczoną konkretnie jako PL. Pobrałam tę wersję i zweryfikowałam, co zweryfikowało też wszystkie dodatki. Teraz gra i dodatki są w całości po polsku Standard smile

Wiadomość 5 z 6 (330 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości zmiany języka na polski

Community Manager

Super! Dzięki za informację @Little_Fox1985 Standard smile 

Wiadomość 6 z 6 (316 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem