Dot.: Błędy w grze The sims 4

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błędy w grze The sims 4

★ Apprentice

Witam Mam problem z gra sims 4 

Gdy gram w gre czesto simsy mi przeskakują z jednego miejsca na drugie i spowrotem. kolejnym moim problemem jest błąd z pralka gry właczam pranie czesto sie zdarza ze rzeczy jakby znikaja i nie mozna korzystać z pralki ponadto po upraniu ubrać pisze ze rzeczy nadal sa brudne. Nastepnym błedem jaki od zawsze mie denerwuje jest blad z dodatkiem kariera gdzie grajac w detektywa nie moge zamknac sprawy ponieważ nie przenosi mi simówów do celi i nie mam kogo przesłuchać. Jak mam sie pozbyć tych wszystkich błędów z gry proszę o pomoc dziękuje pozdrawiam 

Wiadomość 1 z 6 (1 941 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędy w grze The sims 4

Hero (Retired)
@kosmitka214

1. Przeskakujace simy: Sprawdź, czy masz w opcjach gry wlaczona synchronizacje pionową. To koordynuje widok na ekranie z akcja gry. Jeśli nie -wlacz ją. Ale cos za coś - simy przestana przeskakiwac ale gra moze być trochę wolniejsza.
2. Pranie:
Jesli masz jakiekolwiek mody w grze przenieś/wysuń myszka folder mods na pulpit komputera.
Dodatkowo niezależnie od tego czy mialaś mody czy nie usuń w z folderu gry plik localthumbcache.package oraz wszsystkiem foldery ze słowem cache w nazwie. Gra odtworzy je wszystkie puste po wlaczeniu juz bez zapisanych błedow.
Sciezka do folderu Scieżka do folderu The Sims 4 w Win 10
Ten komputer > dysk C > Uzytkownicy > nazwa komputera albo twoje imię > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4
Nastepnie napraw gre na Origin
Origin/Moja biblioteka gier - prawym myszy na okładke TS4 - opcja Napraw. musisz poczekać aż Origin sprawdzi wszystkie dodatki z Wielkiim Praniem włącznie
Włacz gre i sprawdż czy bład znikl.
Jesli miałas jakies mody czy cc w grze przeczytaj ten poradnik zanim dodasz je z powrotem do gry.
https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-mo...

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 6 (1 932 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędy w grze The sims 4

★ Apprentice

A czy to mi naprawi także błąd z dodatkiem kariera i błędy z zawodem detektyw?

Wiadomość 3 z 6 (1 915 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędy w grze The sims 4

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@kosmitka214

Jesli chodzi o karierę dedektywa to tam jest pare bugow gry nie do usunięcia.
Dotyczy to stroju przestepcy - nie ma takiej opcji aby ten stroj zgadzal sie w momencie aresztowania z opisem jaki masz..
On sie bedzie zgadzal ale dopiero gdy doknasz aresztowania i przestepca znjdzie sie w komisariacie,
Czyli ta wskazówka jest zupelnie bezuzyteczna.i nie nalezy na nią zwracać uwagi.
Jak to obejść... Nie sugeruj sie poleceniami gry jak wiele wskazówek masz zebrać i ze dwie wystarczą. Zbierz ile mozesz tych wskazowek i przesluchaj tylu swiadkow ilu jest to mozliwe. Kazda wskazowka doda ci po przenalizowaniu jej albo w analizatorze albo w bazie danych nastepny szczegól dotyczacy przestepcy, Płec , wiek , kolor włosow , a nawet jedna ceche jak na przykład "nie lub dzieci" Jesli twoj sim ma dostateczny pozio charyzmy - przynajmniej 3 to moze uzywajac opcji "poznaj" w rozmowie aby tego sie dowiedzieć, Zawsze cecha z opisu przestepcy pojawi sie jako pierwsza w odpowiedzi. Ale nawet to nie jest potrzebne jesli wiek, plec i kolor wlosow sie zgadzaja to aresztuj podejrzanego. Nie patrz na jego ciuchy! Jedna rzecz - nie mozesz dlugo zwlekac z tym. Skup sie wylacznie na anaizie wskazowek po odwiedzeniu miejsca przestepstwa i postaraj sie aby od wizyty na miejscu przestepstwa do aresztowania nie minelo wiecej jak jeden dzien., bo gra wygeneruje go w momencie jak zaczynasz analizowac wskazowki. i przez jakis czas on bedzie tkwil tam gdzie powininnaś go spotkac - jakies 24 simowe godziny ale potem zglodnieje pójdzie cos zjesc albo spać i szukaj wiatru w polu,

Czyli to poiwnno robić sie tak. Rano udajesz sie na miejsce przestepsrwa i tkwisz tam tak dligo az przedzukasz kazdy metr posesji i przesłuchasz wszystkich swiatków, Przewaznie wrocisz z dziesieciami wskazowkami plus przesluchania, Nasteny dzien od samego rana analizujesz to co zebralas, Jak tylko ci sie uda ustalic wiek, płec i kolor włosow mozesz juz nie analizowac dalej  ale natychmiast udac sie poszukać przestepcy

Unikaj patrolów ! Ta opcja jest zbugowana i mozesz tkwic  tam przez caly dzien a zaden rozrabiaka sie nie zjawi. Ja jak juz nie mam innej opcjii i MUSZE wyslac sima na patrol yto wysylam go aby przespal sie na ławeczce - patrol zostanie zaliczony choc szef nie bedzie happy.

 

.Opocz tego ta kariera dziala jak powinna i nawet jesli mialas jakieś bledy to naprawa je usunie.

Wiadomość 4 z 6 (1 912 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędy w grze The sims 4

★ Apprentice

Zrobiłam jak mi poradziłes ale nie wszystkie problemy mi usuneło np. gdy sim bierze pranie to ono sie przekreca i zwisa gdzies pry nogach pozatym nie wiem czemu ale jak gram to gra mi sie czasem wyłacza sama po pewnym momecie takie robia gry ze maja pełno bugów i jak tu grać? Frown(

Wiadomość 5 z 6 (1 893 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędy w grze The sims 4

Hero (Retired)
@kosmitka214

No niestety ten bug graficzny z praniem wszyscy mamy i wyskakuje od czasu do czasu. To błąd animacji niestety i poniewaz w grze nie przeszkadza oprocz tego ze źle wygląda, to nie sądzę aby był kiedykolwiek naprawiony,
Natomiast wylaczanie sie gry to juz zupelnie inna i poważna sprawa.
Najczęściej zdarza sie gdy twoja karta graficzna sie przegrzewa. Gdy komputer stwierdzi ze karta jest za gorąca wylaczy gre aby tę karte chronić. Simsy mocno obciazaja karte ze wzgledu na wymagającą grafike i jesli wentylacja dziala slabo, bo albo jest uszkodzona, albo komputer jest brudny to karta moze sie grzać.
Innym powodem moze być brak aktualnych sterownikow do karty, albo program dzialajacy w tle - jeslli masz komputer marki MSI to bedzisz miec prawdodobonie gifty od MSI na nim czyli aplikacje Afterburner albo
Nahinic2 - lub oba te programy naraz. Kazdy z nich wywali cie z gry.
Z gry wywali tez aplikacja Riva Tuner Statistic server jesli nieopatrznie ja zainstalowalas na komputerze. .
Sprawdź czy twój Windows jest aktualny
https://support.microsoft.com/help/4027667/windows-10-update

Aby natomiast sprawdzić jaki jest stan sterownikow i zobaczyc czy nie ma innych bledow na komputerze zrob DXDiag i zalącz go tutaj do postu,.
https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Info-Jak-wygenerowac-raport-DxDiag/td-p/5923956

Wiadomość 6 z 6 (1 887 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem