Błąd z syrenami

autor: mdybalska
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Błąd z syrenami

★★★ Newbie

Mam problem z syrenami w dodatku Sims 4 Wyspiarskie Życie. Stworzyłam syrenę, jednak po wejściu do wody nie zmienia ona postaci z ludzkiej na syrenią. W paskach potrzeb nie ma także informacji o nawodnieniu, a gdy próbuję wykonać syrenie akcje, otrzymuję informację, że syrena nie jest wystarczająco nawodniona. Wszystkie moje modyfikacje są aktualne, próbowałam także naprawiać grę przez Origin.

Wiadomość 1 z 3 (1 388 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Błąd z syrenami

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@mdybalska

Tak niestety to jest nowy bug gry po aktualizacji
https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/WORKAORUND-IL-CAS-created-Mermaids-have-no-tail-no-hydration-b...
Na szczescie mozna to obejść -przetłumaczę - albo uzywajac kodu
traits.equip_trait trait_OccultMermaid_TYAE
albo kupujac za punkty satysfakcji 2 porcje wodorostów - po zjedzeniu jednej porcji syrena stanie sie zwyklym simem a po zjedzeniu drugiej znow syrena juz z naprawionym paskiem higieny
Jeden warunek po zjedzeniu wodorostów i przemianie w syrene natychmiast nalezy ja wysłać do morza aby poplywala.
Jesli to nie pomoze niech wyjdzie z wody i podrozuje tam i z powrotem na jakac parcele

Wejdź w pierwszy post tego linku i kliknij ME TOO

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 374 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Błąd z syrenami

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@mdybalska

Tak niestety to jest nowy bug gry po aktualizacji
https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/WORKAORUND-IL-CAS-created-Mermaids-have-no-tail-no-hydration-b...
Na szczescie mozna to obejść -przetłumaczę - albo uzywajac kodu
traits.equip_trait trait_OccultMermaid_TYAE
albo kupujac za punkty satysfakcji 2 porcje wodorostów - po zjedzeniu jednej porcji syrena stanie sie zwyklym simem a po zjedzeniu drugiej znow syrena juz z naprawionym paskiem higieny
Jeden warunek po zjedzeniu wodorostów i przemianie w syrene natychmiast nalezy ja wysłać do morza aby poplywala.
Jesli to nie pomoze niech wyjdzie z wody i podrozuje tam i z powrotem na jakac parcele

Wejdź w pierwszy post tego linku i kliknij ME TOO

Wiadomość 2 z 3 (1 375 wyświetleń)

Dot.: Błąd z syrenami

Community Manager

Hej @mdybalska 

 

Daj nam znać czy udało Ci się obejść problem dzięki wskazówkom od @kreatora Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (1 297 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem