Dot.: Blad wczytywania gry 135:2cec3921:b7d6fdce

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Blad wczytywania gry 135:2cec3921:b7d6fdce

★★★ Novice

Witam, po dzisiejszej instalacji gry wilkolaki wyskakuje mi blad i wyrzuca do glownego menu. Blad pojawia sie przy probie wejscia do zapisanej rodziny. Numer bledu 135:2cec3921:b7d6fdce

Wiadomość 1 z 3 (1 095 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Blad wczytywania gry 135:2cec3921:b7d6fdce

Hej @Essentialucis 

 

Ten błąd oznacza,  że w grze masz zepsute mody/CC w grze.

W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest całkowite wyjęcie modów z gry, czyli przeniesienie folderu Mods na pulpit komputera (nie wkładaj go ponownie do gry!).

 

Ponadto:

1. Usuń z gry następujące pliki/foldery:

- cache,
- cachestr,
- onlinethumbnailcache,
- localthumbcache.package

te foldery/pliki odnowią się po ponownym włączeniu gry.

 

2. Zaloguj się do aplikacji Origin (z pulpitu komputera) klikając na ikonkę aplikacji PPM(prawy przycisk myszy), a następnie wybierz opcję "Uruchom jako administrator".

 

3. Wejdź do Biblioteki gier i kliknij PPM na okładkę podstawy gry>wybierz opcje "Napraw grę" - poczekaj, aż  naprawa gry się skończy (to ważne!) .

 

4. Po skończonej naprawie gry spróbuj ją włączyć, jeżeli się uda to wejdź na chwilę do gry, a następnie do jakiekolwiek okolicy i wyjdź z gry bez zapisywania jej - tę czynność trzeba zawsze wykonywać przy naprawie oraz aktualizacji gry, gdyż dopiero wtedy wszystkie pliki systemowe gry poprawnie się skonfigurują, a w katalogu Dokumenty/Electronicts Arts/The Sims 4 utworzy się nowy folder Mods ze zaktualizowanym plikiem Resource.cfg, który odpowiada za widoczność   modów oraz CC w grze - Uwaga! :  folder (Mods) zawsze trzeba wyjmować na pulpit komputera przed każda aktualizacją gry.

 

5.  Jeżeli powyższe czynności przebiegną poprawnie to lepiej nie wkładaj  na razie do gry żadnych modów oraz CC. Najpierw zapoznaj się dokładnie z moim Poradnikiem.

 

6. Zepsute mody/CC sprawdza się tylko w jeden sposób, trzeba je podzielić ma mniejsze grupki (po parę sztuk)  i każdą partię z osobna wkładać do gry do momentu, aż nie znajdziesz winowajców.

 

Musisz jednak wiedzieć, że niektóre mody/CC zawierają po kilka/kilkanaście plików. Jeżeli wkładałaś je do folderu Mods bez segregacji to nie będziesz wiedzieć, jakie pliki wchodzą w skład jakiego modu, czy CC.

Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie w folderze Mods - podfolderów. To wszystko  wytłumaczyłam dokładnie w moim poradniku.

 

Jeżeli powyższe porady nie pomogą to do folderu gry w katalogu Dokumenty dopisz jakąś nazwę, np. The Sims 4 - stara gra, a następnie włącz grę.

 

Wtedy w katalogu Dokumenty/Electronicts Arts utworzy się nowa, czysta gra. Do niej można wejść tylko w jeden sposób, poprzez CAS. Tam wybierz pierwszego z rzędu sima i zakwateruj go w jakimś domu - potrzebne jest to do poprawnego działania gry.

Sprawdź rozgrywkę w nowej grze.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 3 (1 071 wyświetleń)

Dot.: Blad wczytywania gry 135:2cec3921:b7d6fdce

Community Manager

Hej @Essentialucis 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem. Standard smile 

Wiadomość 3 z 3 (930 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem