Bład w grze

autor: Dagmaracz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Bład w grze

★★★ Newbie

Witam, rok temu grałam  w grę The Sims 4 i wszystko było w porządku. Teraz nie mam tej gry w bibliotece i muszę znowu ją kupić. Rok temu zgrywałam ją normalnie na komputer z płyty. Proszę pomóżcie!

Wiadomość 1 z 3 (342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bład w grze

Hero (Retired)
@Dagmaracz

Upewnij się, że jesteś na właściwym koncie. Jeśli podejrzewasz, że możesz mieć inne konto, spróbuj zalogować się w Origin z użyciem innego swojego adresu e-mail. Jeśli okaże się, że istotnie masz inne konto Origin, sprawdź, czy są na nim brakujące gry.
Jesli do logowania uzywalas adresu mailowego sprobuj zalogowac sie swoim nickiem, Jesli do logowania uzywalas nicku spróbuj zalogować sie adresem mailowym. (Jesli jesteś na Macu zmiana adresu mailowego na id lub odwrotnie czędto wymusza ukazanie się gier)
Jesli jesteś pewny ze jestes na właściwym koncie wejdź do biblioteki i po prawej stronie u góry znajdź zakladkę Filtruj. Otworz ją i sprawdź czy gry nie ma w opcji : Ukryte
Wejdź na swoje konto Origin i kliknij po lewej u góry pomarańczowy napis Origin, nastepnie wybierz "Odswież stronę"
Wyloguj sie , zrestaruj komputer i spróbuj zalogować sie powtórnie . powtorz to dwa razy jesli nie zadziała natychmiast,
Wyczyść cache Origin
https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/
Dopiero jesli to wszystko nie zadziała skontaktuj sie telefonicznie z polskim doradcą EA i poproś aby sprawdził twoje konto
Telefon +48 22 397 08 40 - Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 do 21:00
Wiadomość 2 z 3 (307 wyświetleń)

Dot.: Bład w grze

Community Manager

Hej @Dagmaracz 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy. 

Wiadomość 3 z 3 (216 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem