Dot.: Błąd w grze

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błąd w grze

★★★ Newbie

Od ostatniej aktualizacji, pojawił mi się pewien problem. Zamiast godziny, pauzy lub przyśpieszenia czasu gry, mam takie jakby białe kwadraty. Gdy mam okienko z potrzebami simów to widzę tylko 2 pierwsze u góry (pęcherz, zabawa) a kolejnych już nie widzę, zamiast tego paska pod nazwą potrzeby mam po prostu to tło które jest w tym okienku, w cas zamiast płci mam niebieskie prostokąty, a gdy jest opcja filtru przy ubraniach (tzn ten trójkącik do filtrowania tego co chę wybrać np dany pakiet) to tego trójkącika nie mam, owszem działa mi ta opcja ale na tak zwanego czuja muszę znaleźć miejsce gdzie był ten trójkącik. Kiedyś już miałam podobną sytuacje i po prostu na nowo zrobiłam folder the sims 4, zrobiłam tak i tym razem, i już wiem że prawdopodobnie jest to wina jakiegoś moda, ze względu na to że na nowo wkleiłam mody do folderu, i wtedy znowu to samo, lecz nie chcę usuwać wszystkich a ten jeden który to wszystko robi. Próbowałam już znaleźć ten mod, lecz nic z tego i coraz bardziej wierzę, że to nie wina moda a czegoś innego ze względu na fakt usunięcia wszystkich podejrzanych modów, których nie powiem trochę było. Jakby był jakiś sposób na znalezienie tego, co to robi albo jakiś sposób na naprawienie tego to z góry dziękuję. 

Wiadomość 1 z 3 (406 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd w grze

Hej @Varasimis 

 

To na pewno wina zepsutego moda, który nadal masz w grze. Przeczytaj uważnie poradnik i zastosuj wszystkie jego wskazówki: https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-modami/m-p/...

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 3 (384 wyświetleń)

Dot.: Błąd w grze

Community Manager

Hej @Varasimis 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile 

Wiadomość 3 z 3 (291 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem