Dot.: Błąd origin

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Błąd origin

★★★ Newbie

Błąd aktualizacji Origin.

Nie mogę uruchomic gry, bo wyswietla sie wciaz "blad aktualizacji". Instaluje od nowa i to samo.

Wiadomość 1 z 3 (657 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Błąd origin

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@gabosek32

Czy to jest nowo zakupiona gra i zainstalowana z dysku, czy gra ktorą juz dlugo uzywasz?
Rozumiem ze dostajesz komunikat o aktualizacji Orign a nie gry gdy klikasz na ikonke gry na pulpcie.
Jesli to jest gra w ktora grasz dlugo i do tej pory nie miales problemow to zamiast klikac ikonke gry kliknij ikonke Origin i wtedy Origin powinien sie zaktualizować. Po aktualizacji Origin kliknij na okladke gry w bbliotece i powinien ci sie pokazac napis GRAJ.
Uruchom tym razem gre z Origin - pozniej bedziesz mogl ja uruchamiac znów z ikonki na pulpicie.
Sprawa wyglada zupelnie inaczej jesli jest to własnie zainstalowana gra i dodatkowo zainstalowana z dysku. a po instalacji Origin zada aktualizacji, więc informacja od ciebie czy to jest nowa gra czy taka w ktora grasz juz od dawna jest bardzo istotna.

Niie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (645 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Dot.: Błąd origin

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@gabosek32

Czy to jest nowo zakupiona gra i zainstalowana z dysku, czy gra ktorą juz dlugo uzywasz?
Rozumiem ze dostajesz komunikat o aktualizacji Orign a nie gry gdy klikasz na ikonke gry na pulpcie.
Jesli to jest gra w ktora grasz dlugo i do tej pory nie miales problemow to zamiast klikac ikonke gry kliknij ikonke Origin i wtedy Origin powinien sie zaktualizować. Po aktualizacji Origin kliknij na okladke gry w bbliotece i powinien ci sie pokazac napis GRAJ.
Uruchom tym razem gre z Origin - pozniej bedziesz mogl ja uruchamiac znów z ikonki na pulpicie.
Sprawa wyglada zupelnie inaczej jesli jest to własnie zainstalowana gra i dodatkowo zainstalowana z dysku. a po instalacji Origin zada aktualizacji, więc informacja od ciebie czy to jest nowa gra czy taka w ktora grasz juz od dawna jest bardzo istotna.

Niie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 3 (646 wyświetleń)

Dot.: Błąd origin

Community Manager

Hej @gabosek32 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (447 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem