Dot.: AKTUALIZACJA

autor: tabalusiaaa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: AKTUALIZACJA

★ Apprentice

dzięki miałam włączoną automatyczną aktualizacje musiałam mienić ustawienia w aplikacji jak naprawić żeby origin się naprawił bo niedość że się zawieszał to sam się aktualizował miałam jeden wielki chaos naprawę gry zrobię w weekend a czy skalowanie mam mieć włączone w ustawieniach gry 

Wiadomość 51 z 60 (740 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: AKTUALIZACJA

★★ Novice

Czy po dzisiejszej aktualizacji ktoś takze ma problem z niekonczącym się ładowaniem? Gra uruchamia się normalnie ale przy wybraniu jakiejkolwiek rodziny ładuje się w nieskończoność. Aktualizacja z środy 18.11

Wiadomość 52 z 60 (731 wyświetleń)

Dot.: AKTUALIZACJA

★★★ Novice
@Narayen Mnie nie działa w dalszym ciągu. Nie mogę zmieniać postaci. Gram moment i wszystko się zatrzymuje - czy włączam pauzę, czy prędkość 1, 2 czy 3 - wszystko staje i nic się nie dzieje, simy się nie poruszają, nie mogę wykonać żadnej czynności. Mija chwila - bach pulpit, wszystko wywalone...
Wiadomość 53 z 60 (717 wyświetleń)

Dot.: AKTUALIZACJA

★★★ Novice

tak, włącza się kilkanaście dobrych minut, ale na próżno bo chwilę po załadowaniu staje i... wywala

Wiadomość 54 z 60 (725 wyświetleń)

Dot.: AKTUALIZACJA

★★★★ Novice
@tabalusiaaa @kara91s @twinssims13 @atu27 @kreatora @domatorka78 @Narayen

Powiedźcie jak u Was z grą ? Ja miałam jakąś aktualiację i gra się włącza normalnie, da się grać, trochę zacina się czasami, na Batuu w ogóle nie mam tych masek, no i simów nie da się postarzeć... Ktoś zauważył takie błędy, albo dalej u niego jest coś nie tak? Będzie jeszcze jakaś poprawka?
Wiadomość 55 z 60 (580 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: AKTUALIZACJA

Hero (Retired)

@atu27  @twinssims13 @migoti90  @tabalusiaaa  @bettyfan 

 

Jesli po ostatniej tej niby naprawczej aktualizacji malutkiej  nie mozecie wejsc w satry sejf - kolko sie kreci i nic sie nie dzieje, albo gra sie mrozi, i potem sie wylacza, Niestety to nowy bug gry. Iidźcie do folderu TS4 w Dokumenty/Electronic Arts i sprawdźcie w folderze saves czy nia ma tam jakis plikow powiekszonych do nienaturalych rozmiarow o wielkosci 100 megabajtow lub wiecej. Gra nie może obslużyć sejfu tskiego takiego rozmiaru zużywa na to calą ilosc pamieci RAM jaka komputer posiada, gra zacina się, mrozi a w koncu nawet jesli komputer ma 64 GB Ram gra zostaje wylączona.
Oprocz spuchnietych sejfówe odkryto inny powod tego - Papcio Mróz - Father Winter
Jesli nie jest to zbyt stary sejf i Mikolaja dotad w nim nie bylo gra probuje go stworzyc. To samo dzieje sie w dlugo granym sejfie jesli Papcio Mróz - (sim Klemens Szron) zmarl ze starości. Problem w tym ze gra nie potrarfi tego zrobic poprawnie. tworzy go i tworzy bez skutku, gra sie mrozii  iw koncu  sie wylącza. Gdyby to byl problem tylko jednego skryptu Papci Mroza to naprawiono by to pewnie szybko ale nie tylko Mikolaj jest tak skopany.
EA jest swiadoma tego i obiecuje naprawic - kiedy nie wiadomo
Idz do pierwszego postu w tym linku i kliknij ME TOO

https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/CURRENT-ISSUE-Game-Freeze-Extended-Loading-Times-Save-Game/td-...

 

Na dziś jedyna rada to zapisanie rodzinki do biblioteki i zaczecia z nią nowej gry. Najlepiej wiosną kiedy do zimowych świąt daleko. Przy odrobinie szcześcia w nowym sejfie to sie nie zdarzy

 Wydluzxie miesiece do 28 dni. Jak EA to naprawi to je skróciscie,

Wiadomość 56 z 60 (575 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: AKTUALIZACJA

★★★★ Novice
@kreatora
Nie wiem czy to cokolwiek ma ze mną wspólnego. Moje saves mają najwięcej 42 MB. Gram na bardzo starym savie, tak naprawdę tylko na jednym i mam tam sporo rodzinek. Simy spoza rodzin moich się nie starzeją, więc Papcio Mróz nie ma szans umrzeć raczej. Teraz akurat mam lato więc nie wiem czy poprawnie był ostatnio. Ogólnie grać mogę, ale widać, że gra jest skopana. Np. nie mogę postarzeć żadnego sima.
Wiadomość 57 z 60 (571 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: AKTUALIZACJA

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@migoti90

Chyba to ma raczej zwiazek z nieaktualnymi modami lub CC ale jest inny bug zwiazany ze stołami. Na predce moge podpowiedzieć - jesli tort urodzinowy ci nie działa kup blat kuchenny z podstawki postaw na środku kuchni i na nim postaw tort urodzinowy. Teraz zdmuchniecie świec bedzie działal i sim bedzie sie starzal. ale jesli simy wcale ci sie nie starzeja to moze miec zwiazek z programem antywirusowym ktory ostatnio poblokowal rozne opcje gry w "Opcje gry" w tym mogl zepsuc ustawiane opcjami starzenie simów
Jesli gra ci sie nie mrozi - zaloz nowy temat na przyklad z tytulem :"Starzenie sie simów i inne"i opisz w nim dokładnie co ci sie w grze popsulo, Odpowiadanie zbiorczo w jednym temacie na wszystkie problemy jakie gracza mogą spotkać to nie najlesza idea

Wiadomość 58 z 60 (569 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: AKTUALIZACJA

★★ Novice

@migoti90 u mnie już wszystko dobrze

Wiadomość 59 z 60 (542 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: AKTUALIZACJA

★★★★ Apprentice
@kreatora po aktualce mam problemy z platformami,wszystko albo mi się w nich topi,albo leci w górę,albo nie pasuje,nie są to rzeczy z cc,np potrójne duże lustro leci w górę,łóżka i okna się topią,a teren wokół platformy sam się zapada,simy wchodzące lub schodzące z platformy się ślizgają,dodatkowo simy nawet gdy na środku pustej działki postawię np fotel pokazują że nie da się do niego podejść,w małej kuchni w której kiedyś sim sobie radził teraz pokazuje że nie ma miejsca,a kosze na śmieci są stale puste,nawet kontenery na publicznych parcelach,oprócz tego simowie nie mogą prać,zbierają pranie a potem je rzucają bo nie mogą trafić do pralki,nawet gdy jest obok,tort urodzinowy działa mi na wszystkich blatach,ale tylko wtedy gdy ustawię go na samym środku blatu,tych bagów od ost aktualizacji pojawia się coraz więcej.
Wiadomość 60 z 60 (506 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem