Dot.: AKTUALIZACJA

autor: atu27
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: AKTUALIZACJA

★ Apprentice

ja też mam problem z aktualizacjią pobrała się z automatu i po naprawie i wczytaniu gry pojawia się komunikat że usunięto trzy rzeczy z gry lub jej nie ma sprawdzałam wszystko i jest na miejscu więc nie wiem o co chodzi mało tego gra sie zawiesza i występuje biały ekran a po restarcie windowsa aktualizuje się znów nie da się grać

Wiadomość 41 z 60 (522 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: AKTUALIZACJA

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

@kreatorajasne spokojnie tylko mówię, ale błąd jest. Bo po tym wszystkim zrobiłam taka rzecz: nie wiele mam na laptopie na którym gram więc go całkiem sformatowałam do zera. Na nowo wszystko origin i simsy ( już bez błędu się zainstalowały)  i gram w trybie budowy super ale.... w życiu znowu się wykrzaczyło. Także nic tylko już cierpliwie czekam na aktualizacje. Bo jest to ich strona błędu. (gadałam z informatykiem) Kwestia tylko kiedy będzie patch i właśnie oby dla wszystkich. A co do języka, to język jakim grasz nie ma różnicy jeśli chodzi o część podstawowych skryptów w grze. BO grać też można robiąc instalacje po angielskuStandard smile Więc oby ruszyli temat bo tylko się tego boję, ze zrobią gdzieś a nie wszędzie, ale chyba tak się nie da, w sensie , że jak aktualizacja leci to po całościStandard smile

 

i jeszcze jedno, że tu owszem z 10 osób, ale raz angielski nie jest ojczystym językiem Polaków, dwa wiek użytkowników gry tez jest różny. A patrząc po You tubie itd jest dużo osób mających ten problem komentujących ( Polska) tylko nie każdy potrafi, albo wie gdzie co napisać i znaleźć. Standard smile także, co nie zmienia faktu, że info o błędzie EA powinna dać wszędzie. Bo oni na pewno sami nie wiedzą kto ile i gdzie takich błędów ma. Standard smile

 

 

 

Mini update: po wyciszeniu gry jak zalecają jest poprawa. Nie jest idealnie, ale jest lepiej

Wiadomość 42 z 60 (507 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: AKTUALIZACJA

Hero (Retired)
@domatorka78

Jesli gra probuje sie aktualizaowac to oznacza ze aktualizacja czegoś nie zainstalowala poprawnie, bo cos jej w tym przeszkodziło
Jesli masz jakikolwiek program antywirudowy oprocz tego ktory dostalas z systemem (Avastm AVG,Ransomware czy podobny) odinstaluj go i jeszcze raz napraw grę.aby doinstalować brakujące pliki. To ze ci cos usunelo z gry oznacza ze nie bylo pliku tego obiektu w folderze instalacyjnym. To mogl byc nawet obiekt z CASu i niepredko zgadniesz co ci z CASu zniklo, jak na przyklad oczy, brwi, makijaż czy kiecka.
Ostatnio te programy antywirusowe - szczególnie Avast blokuja losowo poszczególne pliki i foldery gry podczas aktualizacji
Wiadomość 43 z 60 (492 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: AKTUALIZACJA

★★★★ Apprentice
@domatorka78 u mnie oprócz problemu z aktualką jest też problem z platformami,czy tylko u mnie ściany,drzwi i okna na nich się zapadają? także część przedmiotów tak ma.
Wiadomość 44 z 60 (463 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: AKTUALIZACJA

★★ Apprentice

Yey Standard smile

Wiadomość 45 z 60 (438 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: AKTUALIZACJA

★★★★★ Expert

@kara91s @twinssims13 @atu27 @kreatora @domatorka78

 

Pojawiła się mała aktualizacja, naprawiająca błąd wyłączania się gry w niespodziewanych momentach.

Sprawdźcie sobie czy gra dalej będzie się wyłączać.

Wiadomość 46 z 60 (412 wyświetleń)

Dot.: AKTUALIZACJA

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

@Narayenooo nie wiedziałam. Zaraz zerknę Standard smile Standard smile 

 

 

DZIAŁA !! Standard smile Standard smile Standard smile Dziękuje za informację Standard smile 

Wiadomość 47 z 60 (403 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: AKTUALIZACJA

★★★★★ Expert

@kara91s 

 

Na razie tylko usunęli usterkę z crash'owaniem gry, sprawdź i włącz dźwięk w grze.

Kiedy będzie następny patch, trudno powiedzieć - Na pewno niebawem.

Wiadomość 48 z 60 (401 wyświetleń)

Dot.: AKTUALIZACJA

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

@Narayenale na razie śmiga i na razie bez zacinania Standard smile Także mają wiele do poprawienia, choćby simsy wchodzące w przedmioty itd ale odpukać na ten moment jest dobrze Standard smile Zobaczymy czy tak zostanie Standard smile Oby

Wiadomość 49 z 60 (392 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: AKTUALIZACJA

★★ Novice

tez mam problem z the sims ale na playstation myslalam ze inicjacja pomoże ale problem nie zgniknal, pojawia sie błąd CE-34878-0 co robic? Czy moze miec to cos wspólnego z zakupem dodatku w playstation store wyspiarskie życie? 

Wiadomość 50 z 60 (385 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem