Re: AKTUALIZACJA

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Re: AKTUALIZACJA

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@twinssims13 

@wilczekmalek 
@migoti90 

@psiara0016 

@kara91s 

 

W dniu dzisiejszym w angielskiej wersji TS4 na w Main Menu pokazało się takie oswiadczenie EA 

" My wiemy ze niektorzy gracze maja problem z wylaczajaca sie grą i pracujemy nad tym, Ten blad powinien byc naprawiony w tygodniu po 20 listoada"cats.jpg

 

 

Wiadomość 31 z 60 (714 wyświetleń)

Re: AKTUALIZACJA

★★★★ Novice
@kreatora
A Tobie udaje się grać? Tak jak pisałam wczoraj mi na wyłączonym Internecie i odłączonej ładowarce udawało się grać. Ale co z tego jak np. nie można zmienić grupy wiekowej sima. Ani czas ani tort nie pomagają.. więc tych bugów jest znacznie więcej...
Wiadomość 32 z 60 (707 wyświetleń)

Re: AKTUALIZACJA

Hero (Retired)
@migoti90

Nie wiem dlaczego ale ja nie mam zadnego z tych błedow.
Byc moze dlatego ze mam najnowszy system Windowsa wydany w 2019 roku. To ze powstaja takie bledy gry to czasem jest wina systemu, ktoremu "nie po drodze" z taką aktualizacją: czasem jest to problem sotware od producenta , ktore teoretycznie powinny "pomagać" komputerowi śmigać lepiej i ulatwiac zycie uzytkownikowi ale czasem sie kloca z aplikacjami pobranymi pzez ciebie takimi jak gra czy Origin, Tu akurat z komputery MSI maja dodane przez producenta software ktore konfliktuje grami EA . To Afterburner, Nahinic 2 czy nakladka MSI na gry,
Czasem to jest nawet caly uklad procesora ze scaloną kartą tu "pierwsze ujemne miejsce" na dzis zajmuje uklad AMD Radeon Vega8 , Uzyty w Macu wywala z Simsów w mgnieniu oka. Producent winę zwala na grę,
Czytaj : nie da sie stworzyc gry ktora bezbolesnie bedie chodzic na WSZYSTKICH komputerach. chyba ze w sprzedazy bylby tylko jeden typ komputera.
Wiadomość 33 z 60 (686 wyświetleń)

Re: AKTUALIZACJA

★★★★ Apprentice
@kreatora po kilku dniach mogę powiedzieć że jednego dnia mam te błędy i wyłączającą się grę bez zapisu,a drugiego wszystko działa,tyle że jest słabe tempo i zacinki,ja miałam z dwójką i jedynką kolosalne kłopoty w pc,a z czwórką dotychczas nie było tego (nie wspominam oczywiście awarii w originie i ea),mam nadzieję że wszystko naprawią.
Wiadomość 34 z 60 (677 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: AKTUALIZACJA

★★ Apprentice
@migoti90 niestety restarty, brak neta itd nie działają. Ale widać że maja duży problem. więc jeszcze poczekamy Frown
Wiadomość 35 z 60 (647 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: AKTUALIZACJA

★★ Apprentice
@kreatora Tu jeszcze jako odpowiedz, mam ESET ale wyłączyłam, zablokowałam i tu akurat bez różnicy, Dwa zawsze grałam normalnie. Także no wiemy, że mają błąd nic tylko czekać Frown
Wiadomość 36 z 60 (646 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: AKTUALIZACJA

★★ Apprentice
@kreatora btw takiego oświadczenia na pc simsy nie ma. Mi się nie pokazało.
Wiadomość 37 z 60 (644 wyświetleń)

Re: AKTUALIZACJA

★★ Apprentice
@kreatora I o dziwo mam pytanie... i zaskoczenie, chciałam jeszcze usunąć i zainstalować na nowo simsy i tu takie cuda. Szok bo nigdy nie było takiego problemu. wyskakują błąd o kodzie: 327683:0 ...
Tego to sie nie spodziewałam, że nawet zainstalować się nie da z jakiegoś powodu. a i tak ;po mału idzie bo mam wszystkie dodatki...
Wiadomość 38 z 60 (634 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: AKTUALIZACJA

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@kara91s

Prosze zaloz nowy osobny temat zatytulowany blad 327683.0 bo ten blad to jest odrebna sprawa , Jest to blad Origin nie gry. i jak to dodamy to tutaj jeszcze to bedzie totalny bałagan w tym temacie.
Blad ten usisz naprawic bo inaczej za chwile nie pograsz w zadna gre z Origin,
Co do oswiadczenia Origin to byla wyraźna informacja ze to pokazalo sie tylko uzytkownikom angieskiej werji  gry, byc moze tez francuskim (ale nie mam na to dowodu w formie zdjecia) . co jest zeozumiale , U nasz zglasza problem 10 osob gdy na AHQ,  i forach anglojezycznym spolecznosciowych  razem przeszlo 2 tysiace. 

 

Nie leży w moim interesie podawanie fake newsów, Nie jestem pracownikiem EA , jestem takim samym graczemj jak ty z biegła znajomoscia angelskiego i z odrobina wiedzy o komputerach i jesli próbuje pomagac innym tu i na moim innym forum, to dlatego ze to lubie robic bo zadnych nagrod ani kasy za to nie otrzymuję.  

 

Wiadomość 39 z 60 (627 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: AKTUALIZACJA

★★ Novice
@kreatora Ja mam błędy typu wyrzucanie i jeszcze czasami przerywa i buguje się dźwięk
Wiadomość 40 z 60 (573 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem