Re: Remélem így már érted ea

by Tiburka
Reply

Original Post

Re: Remélem így már érted ea

★ Guide

Tudod van a bal felső sarokban ez a gomb: Topic options

rákkattintasz és utána pedig rákattintasz erre: mark as new

 

Mondd hogy nehéz!

Message 11 of 17 (614 Views)

Re: Remélem így már érted ea

★ Apprentice
@SithDarthPaI Szerinted nem tettem meg? Nem is érdekli őket. Ha nem a nyomorult FUT-ról meg a pénzről van szó, leszarnak. Ezért nem tudnak egy rendes játékot összerakni. Letiltatták és töröltették a YT csatornámat, mert glitcheket, bugokat töltöttem fel, hátha elkezdik javítani. Erre ez a hála. Nyomorult semmirevaló banda az EA. Nincs ezen mit szépíteni. Marad a PES, hiába jobb, realisztikusabb a játék, sokkal gyengébb a stadion hangulata és a kommentár. Ebben a szarban meg pont ez a kettő fog meg. Na mindegy...
Message 12 of 17 (553 Views)

Re: Remélem így már érted ea

★ Guide

Nem annyira értek a copyrighthoz, nem vagyok youtuber. De szerintem azért töröltették a csatornádat, mert nem volt rá engedélyed a játékból való megjelenítéshez (ha jól tudom, a videó hosszától függ pl. ha egy filmből egy jelenetet raksz fel, azért nem de ha már magát a filmet rakod fel, azért már kapsz copyrightot. 

Message 13 of 17 (536 Views)

Re: Remélem így már érted ea

★ Apprentice

Nem kell ehhez érteni. Semmi köze hozzá. Nekik ez hiteltelenítésnek minősül, mert szerintük lejáratás. Szerintem meg rávilágítottam miket kellene javítani és hogyan butítja le a játékosaid csak úgy, hogy szopjál kicsit. Az EULA simán engedi a megjelenítést, miután megvetted a játékot. De rohadjon rájuk a bőr, kutyát nem érdekli. Szánalmas szar az egész. Dőljön fáklyára mind.

Message 14 of 17 (456 Views)

Re: Remélem így már érted ea

[ Edited ]
★ Guide

Tegnap néztem egy videót, amiben ea-t még az is zavarja ha egy streamer kap pénzt. 

https://youtu.be/qnfsR6P1-Qg?t=198

Szerkesztés: Most látom hogy mi a rák ez a profilkép nekem. A profilomon teljesen normális. Battlefront 2015 coverart. De itt valami egészen más vagy nem tudom. 

 

Még egy szerkesztés: mostmár jó a profilképem. frissítettem az oldalt. szerintem senkit az égvilágon krvára nem érdekelt ez... 

 

 

 

Hát beszrás... Megint olyan lett. Mi a fsz ez?!? 

Message 15 of 17 (445 Views)

Re: Remélem így már érted ea

★ Apprentice

Volt egyszer egy olyan kezdeményezés, hogy a streamek után X összeg az EA-hez folyjon be. Gyorsan elfújták. Ennyire zsidó kapzsi céget, embereket nem hordott hátán a Föld. Adná az Isten, hogy valami hacker banda szétossza a játékosok között a vagyonukat :D

Message 16 of 17 (425 Views)

Re: Remélem így már érted ea

★ Apprentice

Még mindig golyó általit érdemeltek ti szutyok banda. Még a 21-et is úgy el tudtátok baszni, és annyira szürreális, hogy bazdmeg mintha Holdon fociznának. Hihetetlenül SZAR.

Message 17 of 17 (313 Views)