brak zapisu postępu w historii

autor: meimozuchi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

brak zapisu postępu w historii

★★★ Newbie

Produkt: Star Wars: Squadrons
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? meimozuchi
Grasz przez VR? Nie
W jakiej części gry pojawia się problem? Inne
Wyjaśnij, czego dotyczy „Inne” historia
Co robiłeś/aś w grze, gdy pojawił się błąd? Szczegółowe informacje krok po kroku są pomocne. cokolwiek
Gdzie pojawił się problem? Podaj proszę lokalizację w menu lub w grze. po zamknięciu gry i ponownym uruchomieniu
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) za każdym razem
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Mogę grać, ale jest to bardzo frustrujące
Co się dzieje? za każdym razem gdy uruchamiam grę, uruchamia się ona jakby to było pierwsze uruchomienie. pojawiają się wprowadzające teksty i filmiki - za każdym razem startuję kompletnie od zera. gra przechodzi do miejsca wyboru postaci potem do prologu. i do kolejnych misji z historii. Nie następuje żaden zapis postępów. po wyjściu z gry i uruchomieniu ponownie zaczynam od zera. chcę skończyć historię, ale przecież nie będę jej robił na raz. nie mam tyle czasu. jestem strasznie sfrustrowany. pomocy!
Jakiego rezultatu oczekujesz? zapisu postępu w misjach historii
Którym statkiem grałeś/aś? Jeśli nie dotyczny odpowiedz "brak", lub "nie". brak
Jakich komponentów używałeś/aś? brak
Jakich elementów personalizacji używałeś/aś? brak

za każdym razem gdy uruchamiam grę, uruchamia się ona jakby to było pierwsze uruchomienie. pojawiają się wprowadzające teksty i filmiki - za każdym razem startuję kompletnie od zera. gra przechodzi do miejsca wyboru postaci potem do prologu. i do kolejnych misji z historii. Nie następuje żaden zapis postępów. po wyjściu z gry i uruchomieniu ponownie zaczynam od zera. chcę skończyć historię, ale przecież nie będę jej robił na raz. nie mam tyle czasu. jestem strasznie sfrustrowany. pomocy!

Wiadomość 1 z 3 (584 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: brak zapisu postępu w historii

Community Manager

Hej @meimozuchi 

 

Zazwyczaj tego rodzaju problemy związane są z tym, że inna aplikacja, lub sam system operacyjny blokuje grę przed wprowadzaniem zmian na dysku (czy np. utworzeniem pliku zapisu). Dodaj odpowiednie wyjątki do programu antywirusowego, oraz zapory sieciowej. Sprawdź również czy problem pojawia się jeśli uruchomisz komputer w trybie czystego rozruchu

 

Ostatecznie uruchom grę wedle instrukcji poniżej:

 

1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
8. Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
9. Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (563 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: brak zapisu postępu w historii

Community Manager

Hej @meimozuchi 

 

Zazwyczaj tego rodzaju problemy związane są z tym, że inna aplikacja, lub sam system operacyjny blokuje grę przed wprowadzaniem zmian na dysku (czy np. utworzeniem pliku zapisu). Dodaj odpowiednie wyjątki do programu antywirusowego, oraz zapory sieciowej. Sprawdź również czy problem pojawia się jeśli uruchomisz komputer w trybie czystego rozruchu

 

Ostatecznie uruchom grę wedle instrukcji poniżej:

 

1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
8. Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
9. Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)

Wiadomość 2 z 3 (564 wyświetleń)

Dot.: brak zapisu postępu w historii

Community Manager

Hej @meimozuchi 

 

Udało Ci się rozwiązać problem? 

Wiadomość 3 z 3 (524 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem