Star wars Squadron nie chce sie uruchomic.

autor: QuicksilverXD
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Star wars Squadron nie chce sie uruchomic.

★★★ Newbie

Produkt: Star Wars: Squadrons
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? QuicksilverXD
Grasz przez VR? Nie
W jakiej części gry pojawia się problem? Inne
Wyjaśnij, czego dotyczy „Inne” Start Gry
Co robiłeś/aś w grze, gdy pojawił się błąd? Szczegółowe informacje krok po kroku są pomocne. Podczas ponownej instalacji systemu windows 10 po instalacji gry na innym dysku doszlo do bledu. Nie moge uruchomic gry pniewaz system anticheat twiedzi ze zbyt wiele z mojego konta komputerow laczylo sie z gra. To nieprawda 3 razy pod rzad instalowałem win 10 i 3 razy Windows zmienił mi litery dysków. O ile do poludnia 29 litopada moglem grac to po 3 instalacji Windowsa i 3 instalacji gry na dysku o innej literze wyskakuje mi taki wlasnie blad i dopisek zebym probowal pozniej. Ludzie przeciez ja zaplacilem za to gre jest moja i moge ja odpalac nawet z ksiezyca. Co to ma znaczyc. ze system gry mnie blokuje. prosze o pomoc. jest 29 lisopada wieczor godzina 18.00 i daalej jest to samo.
Gdzie pojawił się problem? Podaj proszę lokalizację w menu lub w grze. Na starcie gry.
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 29 listopada 2020 roku
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
Jak duży jest problem? Nie mogę grać
Co się dzieje? wysakuje blad i inforamcja ze za duzo z mojego konta uruchamiano gre na innych komputerach.
Jakiego rezultatu oczekujesz? Jezeli to mozlize zdjecia blokady. Albo zwoccie mi pieniadze za gre.
Którym statkiem grałeś/aś? Jeśli nie dotyczny odpowiedz "brak", lub "nie". nie
Jakich komponentów używałeś/aś? I7 9700k, 2070 super ( gigabyte gaming oc), asus z390H, 32 gb ram.
Jakich elementów personalizacji używałeś/aś? Gram jako imperium galaktyczne

Prosze o pomoc. Od poludnia 29 lisopada wyskakuje mi blad ze z moim kontem laczylo sie duzo innych komputerow co jest nie prawda. Inslaowalem windows 3 razy i za kazdym razem system zmienial litery dyskow. a ja intalowalem gre na innym. Blad brzmi tak w ostanim czasie zbyt wiele komputerow uzyskiwalo dostep do gry sW squadrons powiazanej z tym kontem. sprobuj ponownie pozniej.

Wiadomość 1 z 1 (575 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem