Dot.: Problemy z wczytaniem misji

autor: HelgaKarsons
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problemy z wczytaniem misji

★ Novice

W jakiej aktualizacji to naprawiliście? Kupiłam wczoraj ową grę na Steam i mam w niej ponad 9 godzin... tyle zajęło mi dotarcie do misji 9 jaka się nie odpala, a przez to, że mam przekroczone 2 godziny gry Steam nie zwróci mi pieniędzy za wasz produkt. Mam ten sam problem jak panowie powyżej + tryb multiplayer też mi nie działa.

Wiadomość 11 z 14 (392 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z wczytaniem misji

★★★ Newbie

Witam.

 

Widzę, że temat jest z 2020 roku. Jest 2022 rok, grę nabyłem w listopadzie i problem istnieje dalej. Dziewiąta misja się nie wgrywa, czarny ekran i ikona wczytywania w momencie, gdy po filmikach wprowadzających powinna włączyć się misja.

 

Pozdrawiam.

Wiadomość 12 z 14 (188 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z wczytaniem misji

★★★ Newbie

Jest końcówka roku 2023, (28.12.),  i problem dalej nie został naprawiony... Niby jak w aktualizacji 4 lata temu go naprawiono?

Wiadomość 13 z 14 (74 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z wczytaniem misji

★★★ Newbie

Dzień Dobry.

 

Pisałem w 2022, że jest problem z włączeniem się 9 misji. Jest rok 2024, dokładnie 25.03.2024 i dalej występuje ten sam problem. Czy Twórcy porzucili problem? 

 

Pozdrawiam

Wiadomość 14 z 14 (39 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem