EASY-CHEAT-ENGINE

autor: Krupier
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

EASY-CHEAT-ENGINE

[ Edytowane ]
★ Novice

Produkt: Star Wars: Squadrons
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? krupier
Grasz przez VR? Nie
W jakiej części gry pojawia się problem? Inne
Wyjaśnij, czego dotyczy „Inne” Przy uruchamianiu gry przez platformę ORIGIN
Co robiłeś/aś w grze, gdy pojawił się błąd? Szczegółowe informacje krok po kroku są pomocne. W grze nic nie zrobiłem po uruchomieniu graj teraz STAR WARS SQUADRONS pojawia sie dalje problem z EASY CHEAT ENGINE MIMO ŻE PISAŁEM TO JUŻ, JESTTEN SAM PROBLEM A ZROBIŁM TO CO NAPISAŁEM PO CO ZORBILIŚCIE TEN PROGRAM JEST NIE POTRZEBNY NIE MOZNA GRAC Witam Państwa od dwóch tygodni mimo czyli od nowości nie mogę gry uruchomić z powodu błędu 26 z programu easy cheat engine proszę o szybki kontakt w tej sprawie mój numer tel: [edytowane] i email: [edytowane] gra była kupiona przed premierą szybka odpowiedź ale wszyscy maja ten problem z tym programem easy cheat engine szybka pomoc techniczna ten program u mnie nie działa easy cheat engine
Gdzie pojawił się problem? Podaj proszę lokalizację w menu lub w grze. PRZY URUCHAMIANIU GRY
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 10.10.2020
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Nie mogę grać
Co się dzieje? W grze nic nie zrobiłem po uruchomieniu graj teraz STAR WARS SQUADRONS pojawia sie dalje problem z EASY CHEAT ENGINE MIMO ŻE PISAŁEM TO JUŻ, JESTTEN SAM PROBLEM A ZROBIŁM TO CO NAPISAŁEM PO CO ZORBILIŚCIE TEN PROGRAM JEST NIE POTRZEBNY NIE MOZNA GRAC Witam Państwa od dwóch tygodni mimo czyli od nowości nie mogę gry uruchomić z powodu błędu 26 z programu easy cheat engine proszę o szybki kontakt w tej sprawie mój numer tel: [edytowane] i email: [edytowane] gra była kupiona przed premierą szybka odpowiedź ale wszyscy maja ten problem z tym programem easy cheat engine szybka pomoc techniczna ten program u mnie nie działa easy cheat engine
Jakiego rezultatu oczekujesz? ZLIKWIDOWAC PROGRAM EASY-CHEAT-ANGINE CAŁKOWICIE ŻEBY MOŻNA BYŁO GRAĆ NORMALNIE NIC NIE POMAGA NAWET ANTYWIRUS LUB ZWROT PIENIĘDZY 150 ZŁ
Którym statkiem grałeś/aś? Jeśli nie dotyczny odpowiedz "brak", lub "nie". NIE
Jakich komponentów używałeś/aś? WINDOWS 10, GTX 970 I5-6600K 16 GB RAMU
Jakich elementów personalizacji używałeś/aś? WINDOWS 10, GTX 970 I5-6600K 16 GB RAMU

BŁAD URUCHAMIANIA EASY-CHEAT-ENGINE

 

RAPORT DXDIAG JUŻ BYŁ WYSŁANY MACIE TAM WSZYSTKO CHODZI O LIKWIDACJE TEGO PROGRAMU EASY-CHEAT-ENGINE TYLKO TYLE I SZYBKA I NATYCHMIASTOWA ODPOWIEDŹ ZADNA GRA OD WAS Z EA NIE MA TAKIEGO PROBLEMU TYLKO TA GRA AHA MOJ KONTAKT: [edytowane] I EMAIL: [edit: email address removed]

 

@Krupier 

 

edytowałem twój wpis - nie podajemy nr telefonów, adresów e-mail itp. w postach.

 

Wiadomość 1 z 7 (1 206 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: EASY-CHEAT-ENGINE

★★★★★ Expert

@Krupier 

 

Wypróbuj porad jeszcze z artykułu - https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Easy-Anti-Cheat-rozwiazywanie-problemow/m-p/7514452#M8... 

 

Jeżeli to nie pomoże, ostatecznie nie wykluczam reinstalacji systemu.

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (1 144 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: EASY-CHEAT-ENGINE

★★★★★ Expert

@Krupier Hej  Standard smile

 

Tej aplikacji nie można usunąć - Po to ona jest, żeby gracze między sobą grali uczciwie - tryb wieloosobowy.

 

Spróbuj odinstalować i ponownie zainstalować Easy Anti-Cheat.

 

Wypróbuj jeszcze kroków z tego tematu - https://help.ea.com/pl/help/faq/troubleshoot-easy-anti-cheat/ 

Wiadomość 2 z 7 (1 193 wyświetleń)

Dot.: EASY-CHEAT-ENGINE

★ Novice

Jak uruchomie ten program jako administrator do nie wyskakuje mi nazwa gry tylko ,,Current (Game 474)" nawet bez administratora 

Wiadomość 3 z 7 (1 178 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EASY-CHEAT-ENGINE

★★★★★ Expert

@Krupier 

 

Widzę również, że masz częściowo uszkodzony system, problemy z explorer.exe.

 

Skorzystaj z naprawy systemu wg. tego artykułu - https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929833/use-the-system-file-checker-tool-to-repair-missing-o... 

 

Usuń zbędne programy, spróbuj odinstalować i zainstalować ponownie grę - Wyłącz przy tym program antywirusowy.

Wiadomość 4 z 7 (1 161 wyświetleń)

Dot.: EASY-CHEAT-ENGINE

★ Novice

Zrobiłem komunikat nie wykryto żadnych błędów w systemie windows 10 pro 64 bit dalej ten sam problem inne pomysły,  cmd nie pomogło 

Wiadomość 5 z 7 (1 147 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: EASY-CHEAT-ENGINE

★★★★★ Expert

@Krupier 

 

Wypróbuj porad jeszcze z artykułu - https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Easy-Anti-Cheat-rozwiazywanie-problemow/m-p/7514452#M8... 

 

Jeżeli to nie pomoże, ostatecznie nie wykluczam reinstalacji systemu.

Wiadomość 6 z 7 (1 145 wyświetleń)

Dot.: EASY-CHEAT-ENGINE

★ Novice
@Narayen działa dzisiaj dopiero przeszedłem całą grę ponieważ były 2 nowe aktualizacje które usunęły ten problem bez żadnego problemu już płynnie i szybko
Wiadomość 7 z 7 (1 098 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem