Dot.: problem z uruchomieniem gry star wars jedi fallen order na steam

autor: kacperu20
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

problem z uruchomieniem gry star wars jedi fallen order na steam

★★★★ Novice

moje konta steam i origin są połączone mimo to gdy klikam duży zielony przycisk graj to przez kilka sekund mój profil steam pokazuje że gram natomiast gra się nie uruchamia po tych kilku sekundach mój profil steam przestaje to pokazywać prosze o pomoc to jedna z moich ulubionych gier i chciałbym mieć możliwość grania w nią, kiedyś już miałem wcześniej ea play na miesiąc i normalnie grałem dlatego też mam 16 godzin w tej grze, ponownie zakupiłem ea play na miesiąc ale nie jestem w stanie grać w grę, czy to że pobieram need for speed heat coś zmienia?
Proszę o pomoc

Niestety nie mogę wysłać video ale mogę wysłać link do niepublicznego filmu na youtube: https://youtu.be/BmgVzVhuZ8Y 

Wiadomość 1 z 3 (1 236 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: problem z uruchomieniem gry star wars jedi fallen order na steam

★★★★ Novice

robiłem to wielokrotnie co nie pomagało, ale za to ponowna instalacja pomogła także już nie mam problemu

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (1 205 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: problem z uruchomieniem gry star wars jedi fallen order na steam

★★★ Apprentice

Hej @the_RealQuokka1,


To, że pobierasz NFS Heat nie powinno mieć wpływu na uruchamianie gry, lecz spróbuj zatrzymać pobieranie na czas próby uruchamiania gry.

 

Sugeruje, abyś również wykonał poniższą czynność:

 

  • Sprawdź spójność plików gry (Kliknij prawym przyciskiem myszy na zainstalowaną grę Star Wars Jedi Fallen Order w bibliotece > właściwości > Pliki Lokalne > Sprawdź spójność plików gry)

Pozdrawiam,

 

Kacper „Kacperu20”

Wiadomość 2 z 3 (1 221 wyświetleń)

Dot.: problem z uruchomieniem gry star wars jedi fallen order na steam

★★★★ Novice

robiłem to wielokrotnie co nie pomagało, ale za to ponowna instalacja pomogła także już nie mam problemu

Wiadomość 3 z 3 (1 206 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem