Dot.: Upadły Zakon preorder bonus

autor: EA_Cekiel
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Upadły Zakon preorder bonus

★ Novice

Ostatnio na moim PS4 wpisywałem zaległe klucze z pudełek na małe dlc - zawsze o nich zapominam. Tym razem trafiło na bonus z preordera do Upadłego Zakonu. Informacja przy kodzie wskazuje, że jest ważny 2 lata od premiery gry - czyli do listopada tego roku, ale strona internetowa wymieńkod, która powinna zamienić mój kod na klucz na wybraną platformę (dla mnie to PS4) obsługuje tylko najnowszą Fifę.

Jak mam wymienić mój ważny do listopada kod?

Pozdrawiam!

Wiadomość 1 z 2 (717 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Upadły Zakon preorder bonus

EA Staff

Hejka @suchymisiaczek 👋,

 

Czy próbowałeś może wpisać ten kod celem jego wymiany na stronie, która zawiera informacje dotyczące gry FIFA 21?

Jeżeli nie, to czy możesz sprawdzić co się stanie jeżeli spróbujesz wykorzystać kod na tej stronie?

 

W przypadku jeżeli zakończy się to niepowodzeniem, czy możesz, proszę załączyć zdjęcie ulotki, na której to znajduje się kod?

 

Uwaga! Ponieważ jest to forum publiczne, poproszę Cię o zakrycie samego kodu i widoczną na zdjęciu informację dotyczącą ważności samego kodu.   

 

footer.png
EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 2 z 2 (700 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem