Star Wars : Jedi - Upadły zakon - Brak dźwięku na słuchawkach

autor: Methodzik666
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Star Wars : Jedi - Upadły zakon - Brak dźwięku na słuchawkach

★★ Novice

Mam problem z dźwiękiem w grze Star Wars : Jedi - Upadły zakon. Przedwczoraj wystąpił brak dźwięku na słuchawkach, natomiast na głośnikach monitora wszystko grało. Wczoraj wszystko było już dobrze, ale dziś problem znów się pojawił. Restart Origina nie pomógł i problem nie dotyczy też słuchawek bądź ustawień ponieważ wczoraj wszystko działało poprawnie. Co może być przyczyną? Dodam, że inne gry z platformy Origin działają poprawnie.

Pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 1 z 7 (3 735 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Star Wars : Jedi - Upadły zakon - Brak dźwięku na słuchawkach

★★ Novice

Właśnie zrestartowałem grę kilkukrotnie i problem ustąpił!!!

Nie wiem niestety jaka jest tego przyczyna i mam przypuszczenia, że jeszcze będę się męczył z tym faktem. Wydaje mi się, że wina leży po stronie gry, więc może jakiś patch załatwi sprawę.

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 7 (3 704 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Star Wars : Jedi - Upadły zakon - Brak dźwięku na słuchawkach

Hej,

Na początek sugeruję zresetować ustawienia audio do wartości początkowych oraz skorzystać z wbudowanej w Origin funkcji naprawy gry .

Wiadomość 2 z 7 (3 715 wyświetleń)

Dot.: Star Wars : Jedi - Upadły zakon - Brak dźwięku na słuchawkach

★★ Novice

Witam.

Bardzo dziękuje za odpowiedź!!! Standard smile  Niestety ani reset do ustawień fabrycznych, ani funkcja "napraw" nie pomogły. Wgrałem na nowo sterowniki, ale też bez skutku. Jestem pewien, że wina nie leży po stronie słuchawek, bo jak wspominałem wcześniej gra pewnego dnia w niewyjaśnionych okolicznościach odzyskała dźwięk i działała bez zarzutu. Wczoraj i dziś niestety problem powrócił. W innych grach od Origin np.  Apex Legend wszystko gra bez najmniejszego problemu.

Najbardziej dziwi mnie fakt, że na głośnikach jest dźwięk, natomiast po podłączeniu słuchawek nie słychać kompletnie nic.

Zaktualizowałem też program Razer Synapse, którego używam do optymalizacji słuchawek, ale bez skutku. Dodam, że używam słuchawek Razer Electra v2 i nigdy wcześniej  nie miałem podobnej sytuacji. Słuchawki są podłączane przez USB więc pomyślałem, że wina leży właśnie w wejściu którego używam, ale po podłączeniu do innego wejścia dalej to samo.

Trochę mi przykro bo gra jest na prawdę świetna, a bez dźwięku nie widzę sensu dalszej rozgrywki Frown

Będę wdzięczny za każdy pomysł który może pomóc mi w odnalezieniu źródła problemu!!!

Wiadomość 3 z 7 (3 705 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars : Jedi - Upadły zakon - Brak dźwięku na słuchawkach

★★ Novice

Właśnie zrestartowałem grę kilkukrotnie i problem ustąpił!!!

Nie wiem niestety jaka jest tego przyczyna i mam przypuszczenia, że jeszcze będę się męczył z tym faktem. Wydaje mi się, że wina leży po stronie gry, więc może jakiś patch załatwi sprawę.

Wiadomość 4 z 7 (3 705 wyświetleń)

Dot.: Star Wars : Jedi - Upadły zakon - Brak dźwięku na słuchawkach

Community Manager

Hej @Methodzik666 

 

Z racji tego, że problem ustąpił oznaczę Twoją odpowiedź jako rozwiązanie Standard smile

Wiadomość 5 z 7 (3 375 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars : Jedi - Upadły zakon - Brak dźwięku na słuchawkach

★★★ Newbie

No właśnie ten problem się pojawił u mnie, płyta ROG STRIX B550-F GAMING (WI-FI),  jest muzyka ale brak mowy.

 

Wiadomość 6 z 7 (2 581 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars : Jedi - Upadły zakon - Brak dźwięku na słuchawkach

★★ Apprentice
@Vondagar jest to problem wystepujacy nie tylko u ciebie ciagle naprawy gry denerwuja ale problem wraca
Wiadomość 7 z 7 (2 067 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem