Dot.: Gra nie chce się włączyć Star wars jedi fallen order

autor: bimballll
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra nie chce się włączyć Star wars jedi fallen order

[ Edytowane ]
★ Novice

Za pierwszym razem gdy włączyłem grę wszystko działało ale gdy poźniej ją teraz włączam to wyskakuje mi błąd od unreal engine. Gra się wyłącza w momencie w którym zaczyna się muzyka.

 

Wiadomość 1 z 9 (1 470 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie chce się włączyć Star wars jedi fallen order

Community Manager

Hej @adamson12313 

 

Po pierwsze upewnij się, że sterowniki Twojej karty graficznej są zaktualizowane do najnowszych, oraz sprawdź czy pobrane są wszystkie aktualizacje dla Twojego systemu operacyjnego Standard smile

Wiadomość 2 z 9 (1 448 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie chce się włączyć Star wars jedi fallen order

★ Novice

Wszystko jest zaktualizowane i tak jak mówię na początku działała 10 minut później wyskoczył błąd.

Wiadomość 3 z 9 (1 442 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie chce się włączyć Star wars jedi fallen order

Community Manager

Hej @adamson12313 

 

Dzięki za odpowiedź Standard smile 

 

Prześlij nam proszę zrzut ekranu błędu, który pojawia się podczas uruchamiania gry wraz z plikiem DxDiag

Wiadomość 4 z 9 (1 428 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie chce się włączyć Star wars jedi fallen order

★★ Novice

Witam. U mnie sprawa wygląda jak powyżej. Tzn w dniu dzisiejszym kupiłem i zainstalowałem grę. Uruchomiła się bez problemów jednak gdy po około 30minutach chciałem ją włączyć ponownie nic się nie dzieje. Wszystkie sterowniki (sysytem i grafika) aktualne. Dołączyłem dxdiag

Wiadomość 5 z 9 (1 399 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie chce się włączyć Star wars jedi fallen order

Community Manager

Hej @Mike19542 

 

Zazwyczaj związane jest to z faktem, że gra i/lub program Origin blokowane są przez program antywirusowy, lub system operacyjny. Dodaj odpowiednie wyjątki do programu antywirusowego oraz zapory sieciowej i uruchom grę wedle instrukcji poniżej: 

 

1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
8. Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
9. Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)


@adamson12313 daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 6 z 9 (1 373 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie chce się włączyć Star wars jedi fallen order

★★ Novice
@EA_Kuba Dzięki za odpowiedź. Na szczęście udało mi się rozwiązać problem. Przyznam, że próbowałem wielu sposobów ( z tego forum oraz kilku anglojęzycznych). Pomógło dopiero usunięcie origin oraz ponowna instalacja ( szkoda że nie zacząłem od tego "ruskiego" sposobu 😂).
Wiadomość 7 z 9 (1 360 wyświetleń)

Dot.: Gra nie chce się włączyć Star wars jedi fallen order

Community Manager

Ekstra, dzięki za informacje @Mike19542 Standard smile

Wiadomość 8 z 9 (1 341 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie chce się włączyć Star wars jedi fallen order

★★★ Newbie

Też mam podobny problem podzczas gdzieś tak połowy gry miałęm walke z bossem podczas niej wyrzuciło mi gre od tamtego momemntu nie moge włączyć gry zawsze wyskakuje ten sam obrazek

Wiadomość 9 z 9 (1 092 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem