Dot.: Dathomira stuck w trakcie szkolenia

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dathomira stuck w trakcie szkolenia

★ Novice

Gra zacina się na Dathomirze w trakcie szkolenia (z tego co wiem, tuż przed zabiciem Jaro Tapala. Otóż przeskoczyłam bez problemu dużą odległośc, zlapałam się czego miałam dochodze do momentu gdzie klon do mnie strzela. Odbijam, odbijam, odbijam... 10min i nic się nie dzieje. Obejrzałam już wszystkie gameplay i przeczytałam wszystkie solucje, platformy po lewej stronie się nie pojazują i nie mogę dotrzeć do Jaro Tapala. Jestem wkurzona, bo nie mogę tego przejść od dawna, co robić??? 

Wiadomość 1 z 9 (1 698 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dathomira stuck w trakcie szkolenia

Community Manager

Hej @AncaPa90 

 

Rozumiem, że platformy nie pojawiają się po poprawnym sparowaniu (odbiciu strzałów) w stronę strzelającego klona? Samo zablokowanie strzałów nie wystarczy ponieważ będą one odbijane w innych kierunkach. 

 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 9 (1 338 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dathomira stuck w trakcie szkolenia

Community Manager

Hej @AncaPa90 

 

Na jakiej platformie pojawia się opisany przez Ciebie problem? Jeśli istnieje taka możliwość, spróbuj załadować wcześniejszy zapis gry. 

Wiadomość 2 z 9 (1 609 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dathomira stuck w trakcie szkolenia

★ Novice

Na PS4. Niestety żaden zapis się nie wczytuje wczesniejszy. Jedynie własnie to szkolenie jako ostatni, a to taki punkt bez wyjścia. Ttochę godzę się z myślą, ze muszę to przejść od początku kiedyś i może wtedy błąd się nie pojawi... 

Wiadomość 3 z 9 (1 601 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dathomira stuck w trakcie szkolenia

★ Novice

@EA_Kuba  nie ma innej opcji jak tylko grać od nowa? chce się upewnić, ze serio straciłam tyle czasu na gre, której przez błąd na ps4  nie da się skończyć Frown 

Wiadomość 4 z 9 (1 361 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dathomira stuck w trakcie szkolenia

Community Manager

Hej @AncaPa90 

 

Rozumiem, że platformy nie pojawiają się po poprawnym sparowaniu (odbiciu strzałów) w stronę strzelającego klona? Samo zablokowanie strzałów nie wystarczy ponieważ będą one odbijane w innych kierunkach. 

 

 

 

Wiadomość 5 z 9 (1 339 wyświetleń)

Dot.: Dathomira stuck w trakcie szkolenia

[ Edytowane ]

@AncaPa90Hey przechodziłem tą misję wczoraj z lewej strony masz możliwość wspinania się po ścianie. Analogicznie od szturmowca który w Ciebie strzela z blastera skocz na dół i udaj się w lewo do ścianki wspinaczkowej. Dla mnie też nie pojawiły się Platformy z filmiku. Misję ukończyłem. 

CCP Hero Banner


Wiadomość 6 z 9 (1 278 wyświetleń)

Dot.: Dathomira stuck w trakcie szkolenia

Community Manager

Hej @AncaPa90 

 

Daj nam znać czy udało Ci się przejść tę część fabuły Standard smile

Wiadomość 7 z 9 (1 144 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dathomira stuck w trakcie szkolenia

★ Novice

Dzisiaj usiadłam do tego dopiero i o dziwo przeszłam od razu, po prostu użyłam innego przycisku na padzie do parwania strzałów niż zazwyczaj, zrobiłam to przypadkiem po innej grze, jedi ruszyło, chyba nikt nie był zaskoczony bardziej niż ja! Dzieki za pomoc! 

Wiadomość 8 z 9 (1 137 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dathomira stuck w trakcie szkolenia

Community Manager

Ekstra! Standard smile

 

Dzięki za informację @AncaPa90 !

Wiadomość 9 z 9 (1 128 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem