Błędy uniemożliwiające rozgrywkę - Star Wars jedi fallen order

autor: FanMarcin1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Błędy uniemożliwiające rozgrywkę - Star Wars jedi fallen order

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Dzień dobry, grę otrzymałem na święta w 2019 roku, przez jakieś 3-4 tygodnie chodziła świetnie, lecz po tym czasie (z niewiadomych mi przyczyn) powstał problem. Po wejściu do gry i próbie wczytania zapisu powracam do menu głównego. Pomyślałem wtedy że to tylko problem z tym jednym save'em więc spróbowałem stworzyć nowy. W nowym zapisie nie jestem w stanie zakończyć prologu, ponieważ brakuje niektórych mechanik (głównie przeciskania się przez wąskie przestrzenie). Od tamtego czasu (bezskutecznie) próbowałem ją naprawić. Mam nadzieję, że ktoś, kto miał podobny problem mi pomoże, bo to jedna z moich ulubionych gier ostatnio wydanych.

Wiadomość 1 z 5 (1 651 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Błędy uniemożliwiające rozgrywkę - Star Wars jedi fallen order

@FanMarcin1 Witam nie jestem w 100% pewny ale miałem podobny problem w Wiedzminie 3 pomogło usunięcie folderu z zapisami stanu gry. Grę masz zainstalowaną od 2019 roku? Jeśli tak było kilka patchy do gry więc Save może być nie kompatybilny. Ja bym spróbował w taki sposób:

-Odinstalował grę ,wyczyścić pamięć podręczną , katalog temp.
-Usuną folder z savami z moich dokumentów.

Powodzenia 🙂

CCP Hero Banner


Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (1 624 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Błędy uniemożliwiające rozgrywkę - Star Wars jedi fallen order

@FanMarcin1 Witam nie jestem w 100% pewny ale miałem podobny problem w Wiedzminie 3 pomogło usunięcie folderu z zapisami stanu gry. Grę masz zainstalowaną od 2019 roku? Jeśli tak było kilka patchy do gry więc Save może być nie kompatybilny. Ja bym spróbował w taki sposób:

-Odinstalował grę ,wyczyścić pamięć podręczną , katalog temp.
-Usuną folder z savami z moich dokumentów.

Powodzenia 🙂

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 5 (1 625 wyświetleń)

Dot.: Błędy uniemożliwiające rozgrywkę - Star Wars jedi fallen order

Community Manager

Hej @FanMarcin1 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 3 z 5 (1 596 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędy uniemożliwiające rozgrywkę - Star Wars jedi fallen order

★★ Novice
@Chytrooki Cześć, mam ten sam problem tylko ja jestem amebą komputerową i nie wiem gdzie taki folder znaleźć byłbym wdzięczny gdybyś mógł mi napisać jak i gdzie znaleźć taki folder
Wiadomość 4 z 5 (738 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędy uniemożliwiające rozgrywkę - Star Wars jedi fallen order

@SzynkaPL_0507 W Komputer gdzie masz wyświetlane dyski itp. Po lewej stronie będziesz mógł wybrać Dokumenty. W Dokumentach znajdują się save do gry. Poradnik z czyszczeniem pamięci podręcznej znajdziesz poniżej.

https://help.ea.com/pl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/

CCP Hero Banner


Wiadomość 5 z 5 (733 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem