Baza Danych Bug

autor: SZPINAKHAEDCORE
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Baza Danych Bug

★★★ Newbie

Produkt: Star Wars Jedi: Fallen Order
Platforma:Sony Playstation 4
Opisz pokrótce napotkany błąd: Nie mogę zdobyć bazy danych na Kashyyyku. Przeszedłem już grę i chce zdobyć platynowe trofeum a brakuje mi tylko tego..
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Problem
Co się dzieje? Bug
Jakiego rezultatu oczekujesz? Naprawy błędu

Chce przejść grę na 100% ale nie mogę zdobyć 1 bazy danych na Kashyyyku.  1.Aktywność Buntowników 

Wiadomość 1 z 5 (1 115 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Baza Danych Bug

Community Manager

Hej @SZPINAKHAEDCORE 

 

W grze znajdziesz o wiele więcej niż 75 echo, które są potrzebne do zaliczenia trofeum. Przeszukaj planety w poszukiwaniu innych echo, a po czasie trofeum zostanie zaliczone Standard smile Daj nam znać kiedy platyna "siądzie" na Twoim koncie Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (1 098 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Baza Danych Bug

Community Manager

Hej @SZPINAKHAEDCORE 

 

W grze znajdziesz o wiele więcej niż 75 echo, które są potrzebne do zaliczenia trofeum. Przeszukaj planety w poszukiwaniu innych echo, a po czasie trofeum zostanie zaliczone Standard smile Daj nam znać kiedy platyna "siądzie" na Twoim koncie Standard smile

Wiadomość 2 z 5 (1 099 wyświetleń)

Dot.: Baza Danych Bug

★ Apprentice

Echo znajduje się na początkowym etapie gry na tej planecie, w części Leśny Przekop. Po drodze natrafisz na zabitego żołnierza (Klona) i echo jest przy nim. Załączam też mapkę miejsca.

Wiadomość 3 z 5 (1 051 wyświetleń)

Dot.: Baza Danych Bug

Community Manager

Dzięki za podanie podanie lokalizacji @JerzyB2B Standard smile

Wiadomość 4 z 5 (1 022 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Baza Danych Bug

★★★ Newbie

Ja mam ten sam problem ale z trofeum  baza danych tylko jego mi brakuje do platyny na kashyyyk archiwum piąte astrium 1 ptak shyyko w miejscu gdzie bd1 powinien zrobić skan stoi teraz ptak i nic po za lądowaniem nie można zrobic

Wiadomość 5 z 5 (847 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem