Dot.: problem

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

problem

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam 
Mam otóż bardzo nie typowy problem, ponieważ ostatnio odebrałem grę za darmo i zainstalowałem. Lecz gdy dołączam na gre on-line bądź na singleplayer zaczynam się krecić w kółko jak jakiś opętany Grę już próbowałem odinstalowywać i instalować na nowo i to też nie dało żadnego rezultatu. Próbowałem różnych konfiguracji i sprzętowych jak i graficznych.

https://drive.google.com/file/d/1WJS5xl4Tw48ps6i33qo4y-nLurY1UXdT/view?usp=sharing 

Wiadomość 1 z 4 (282 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem

Community Manager

Hej @IMG7382 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie i filmik. 

 

Czy do Twojego komputera podłączone są jakieś dodatkowe kontrolery z których nie korzystasz podczas gry? (kierownica, HOTAS etc) Jeśli tak - odłącz je na czas uruchomienia gry. Wyłącz również wszystkie programy wykorzystujące nakładki ekranowe (Discord), lub uruchom komputer w trybie czystego rozruchu. 

 

Jak wykonać czysty rozruch systemu na PC lub Mac?

Wiadomość 2 z 4 (264 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam @EA_Kuba 
Odłączyłem wszystkie urządzenia na czas gry i wyłączyłem nakładki aplikacji. To również nie przyniosło żadnego efektu. Lecz problem wystąpił teraz nie odrazu po dołączeniu do gry ale dopiero po około 1min ~ 1min 30sek
Gdy włączam grę na kontrolerze xbox to takiego problemu nie mam lecz gdy kontroler odłącze nagle zaczyna się na nowo.

Wiadomość 3 z 4 (261 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem

Community Manager

Hej @IMG7382 

 

Na angielskim forum znalazłem wątek opisujący podobny problem. Sprawdź proszę czy zaproponowane tam rozwiązanie pomoże również u Ciebie (ustawienia maksymalnej wartości dla martwej strefy analogu)

Wiadomość 4 z 4 (207 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem