komunikat thread stuck in device driver

autor: pruszkow2006
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

komunikat thread stuck in device driver

★★★ Newbie

od jakiegoś czasu mam problem z uruchomieniem kampanii grabież

pojawia się komunikat thread stuck in device driver errror

 

to mój dxdiag

https://hastebin.com/osefohevap.tex

 

Ratujcie

 

Wiadomość 1 z 2 (866 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: komunikat thread stuck in device driver

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@pruszkow2006 

 

Komunikat, który otrzymujesz najczęściej ma podłoże wadliwego sterownika grafiki, ewentualnie problem po stronie BIOS.  

 

STEROWNIK

 

Na początek spróbuj wykluczyć błąd po stronie sterownika i wykonaj tzw. czystą instalację sterownika AMD Radeon pod Twoją kartę AMD Radeon (TM) R9 M375. 

 

Po instalacji sterownika, możesz ustawić tryb wysokiej wydajności:

 

  1. Upewnij się, że masz pobrane i zainstalowane najnowsze sterowniki do swojej karty i najnowszą wersję programu AMD Crimson Radeon.
  2. Kliknij prawym przyciskiem myszy dowolny wolny punkt pulpitu i wybierz opcję AMD Radeon Settings.
  3. Gdy pojawi się okno aplikacji Radeon, kliknij zakładkę Gaming .
  4. Wybierz pozycję Global Settings.
  5. Zmień ustawienie Power Efficiency na Off.
    • Teraz Twój komputer będzie zawsze korzystał z wyspecjalizowanej karty graficznej, zatem laptop będzie zużywał więcej prądu. Po zakończeniu gry możesz ponownie włączyć tryb oszczędzania energii.
  6. Na stronie WWW AMD znajdziesz więcej informacji na temat tworzenia profili karty graficznej.

 

BIOS

 

Jako, iż korzystasz z laptopa Lenovo, problem może mieć też podłoże BIOS-u. Na stronie wsparcia Lenovo, znajdziesz artykuł poświęcony temu błędowi razem z rozwiązaniem

 

Uwaga: Operację aktualizacji BIOS wykonujesz na własną odpowiedzialność i jeśli nie robiłeś tego wcześniej, zalecam kontakt z działem wsparcia Lenovo!

 


 

Dodatkowo kroki znajdziesz na stronie wsparcia Microsoft oraz np. poradniki video.

Wiadomość 2 z 2 (846 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem