co to ma być

autor: Lewipollen
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

co to ma być

★ Apprentice

Nie raz tu pisałem i nie raz dostawałem bana niby za obrażanie ,,mądrych i pomysłowych ludzi,, ale jak mam was tu nie wyzywać jak wy nos tąp robicie to samo poprzez psucie coraz bardziej tej gry. Najnowsza aktualizacja przechodzi Boskie pojęcie. Naprawiliście jedną rzecz dodając z 60 nowych błędów, to normalne ale teraz kompletnie gra jest nie grywalną. Teraz normalnej rozgrywki jest po prostu burdelik np postać boby nigdy nie upada na ziemie ( po każdym ataku spada na cztery łapy), uniki może robić co pół sekundy( i weź go traf), może unik zrobić podczas używania plecaka rakietowego (wtf), każde jego wejście na nierówność na podłodze wykonuje jakby właśnie lodował po skorzystaniu z plecaka. Praktycznie takie błędy ma każda z postaci. Przy walce z tymi i innymi błędami kamera bardzo skacze (czasami nwm czy przeciwnik jest przed czy za mną). Każda z postaci wykonywuje ruchy tak nienaturalnie. Po cholerę też zostało dodana zakładka Kwestie mówione przecież jest to samo co emotki ( nwm jaki geniusz na to wpadł . Wy specjalnie tak robicie żeby w to nikt już nie grał czy po prostu jesteście … już nie powiem jacy  

Wiadomość 1 z 1 (227 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem