Dot.: cheaters

autor: Lewipollen
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★ Apprentice

Mam pytanie czy twórcy gry przyzwalają cheaterować graczom. Chyba tak bo prawie co 3 osoba używa ich w tej grze. Jest gorzej niż w cs bo tu ten gracz może się czuć bezkarnie.

Wiadomość 1 z 9 (490 wyświetleń)

Dot.: cheaters

Witaj

 

Gracza możesz zaraportować TYLKO i wyłącznie poprzez Origin. (Wystarczy poświęcić 2 minuty)

98cfc089c928cadbgen.jpg

0dcb9149899386c1gen.jpg

4157e743b08c3e0agen.jpg

716dacf856baa4dcgen.jpg

Więcej informacji o zgłaszaniu cheaterów i osób nękających znajdziesz  TUTAJ I TUTAJ

Wiadomość 2 z 9 (478 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: cheaters

★ Apprentice

Jakby to działało już wielokrotnie było pisane że to nic nie daje bo gracz gra nadal

Wiadomość 3 z 9 (474 wyświetleń)

Dot.: cheaters

★★ Apprentice

Czy te raporty wnoszą cokolwiek ? czy to tylko pusta opcja aby uspokoić graczy, którzy chcą tylko uczciwie grać ?

Czy może część Battlefront II chce umrzeć tak jak umarła poprzednia odsłona tej gry od EA ?

A może te wszystkie "cheaty" to takie nieoficjalne płatne DLC od firmy ?

oszuści je kupują i grają używając ich, a EA pozwala na to?

a uczciwym tylko proponuje pisać raporty/donosy zamiast wziąć się do roboty i zrobić porządek?

Wiadomość 4 z 9 (468 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: cheaters

★★ Apprentice
@Lewipollen i będzie grał, bo te raporty to ściema!
Wiadomość 5 z 9 (467 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: cheaters

★ Apprentice

Wiem bo tak samo było w poprzednim battlerfoncie

Wiadomość 6 z 9 (457 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: cheaters

★ Apprentice

Proszę mi powiedzieć jak zabezpieczenia są bardzo dobre a system zgłaszania graczy nie ma wad to czemu jest coraz więcej graczy którzy oszukują co mądrale?? Już w wersji beta widziałem gracza który oszukuje a bym zapomniał dzięki za kolejną aktualizację która tylko bardziej zepsuła ta grę 

Wiadomość 7 z 9 (434 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: cheaters

★ Apprentice

Ostatnio zacząłem grać w bf1 i dzisiaj na serwerze był haker zabijał jak chciał: przez ściany przez wszystko. Wiem że inna gra ale temat jest ten sam że taki gracz czuje się bezkarny, nic mu się nie zrobi. W galerii ma też battlefronta 1 i na pewno tam też oszukuje/oszukiwał. Zabezpieczenia w produktach dice są żałosne.... na nagraniu również widać błędy bf1 nie tak poważne jak battlefroncie 2 ale utrudniają grać. Nagrania nie mogłem tutaj zamieścić gdyż PLIK JEST ZA DUŻY do wysłania. Tak samo miałem jak chciałem dodać zdjęcia do tematu Problemy z grą.Czemu wszystko od dice i ea jest teraz na tak niskim poziomie!?

Wiadomość 8 z 9 (417 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: cheaters

★ Apprentice

Znowu następny cheater w bf1. Miał takie staty co mecz nwm co on miał czy aima, wh lub pokazywanie punktów odrodzenia przeciwnikach 

Wiadomość 9 z 9 (391 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem