Dot.: cheaters

autor: Lewipollen
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

cheaters

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

grając w star wars battlefornt natknąłem się na nie jednego haxa ale ten koleś już przesada https://www.origin.com/pol/en-us/profile/user/deER6Ls52JKB7WRtlLASQw--/achievements dlaczego takie perfidne aimboty nie zostają zbanowane nawet po tygodniu,ale typek gra już  bardzo bardzo długo i jeszcze nie spotkał bana. To jest chore że z tymi cheaterami nie się nie robi, a za grę nadal trzeba zapłacić

Wiadomość 1 z 5 (920 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: cheaters

Witaj

 

Gracza możesz zaraportować TYLKO i wyłącznie poprzez Origin. (Wystarczy poświęcić 2 minuty) Forum nie jest miejscem do publicznych linczy.

98cfc089c928cadbgen.jpg

0dcb9149899386c1gen.jpg

4157e743b08c3e0agen.jpg

716dacf856baa4dcgen.jpg

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (900 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: cheaters

Witaj

 

Gracza możesz zaraportować TYLKO i wyłącznie poprzez Origin. (Wystarczy poświęcić 2 minuty) Forum nie jest miejscem do publicznych linczy.

98cfc089c928cadbgen.jpg

0dcb9149899386c1gen.jpg

4157e743b08c3e0agen.jpg

716dacf856baa4dcgen.jpg

 

Wiadomość 2 z 5 (901 wyświetleń)

Dot.: cheaters

★★★ Newbie

wiem ale sam raportowałem go już ponad 6 razy tak samo jak reszta drużyny podczas gry i nadal nic, widzę że to nic nie daje to próbuje za wszelką cenę pozbyć się go z gry

Wiadomość 3 z 5 (897 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: cheaters

★★★★★ Newbie

to załóż własny serwer i banuj kogo ci się spodoba.

 

ja właśnie dostałem niesłuszny ban bf4 bo komuś się tak zachciało 

 

origin to szambo

Wiadomość 4 z 5 (698 wyświetleń)

Dot.: cheaters

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Brak mi słów EA kogo wy zatrudniacie przecież nie raz było mówione że zgłaszanie oszustów przez origin * co daje https://answers.ea.com/t5/STAR-WARS-Battlefront-II/Unstoppable-Hacker/m-p/8059376#M1674. W battlefroncie z 2015r zgłaszałem wielokrotnie pewnego gracza i co nic grał i nadal * każdego nawet bohatera jednym strzałem. EA daje przyzwolenie na cheaterswo?!?! Teraz są całe team z hackami wtf. Nie dosyć że gra jest * w 100% to jeszcze to nosz * płacisz 300zeta i tylko ciągle [edytowane przez EA_Kuba] się zamiast dobrze się bawic i odstresować się. Zastanawiam się czy to wszystko jest zgodne z prawem bo coraz bardziej to wszystko jest absurdalne 

Wiadomość 5 z 5 (561 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem