błędy w rozgrywce

autor: Lewipollen
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

błędy w rozgrywce

★ Apprentice

Mam duże problemy z grą min podczas gry wyłącza mi się sprint w postaci, wszystkie zdolności 1 2 i 3, aplikacja orgin nie współpracuje z grą np minimalizuje mi grę by wyświetlić mi że mój znajomy gra w jakąś grę  i inne nie mam teraz głowy żeby wszystkie wyliczać tym bardziej że też są błędy przez buggi w grze. Nie wiem czy ja mam tylko tak czy nie, w ogóle gra działa tak jakby była uszkodzona. Wiem że błędy przez buggi są dlatego że gra jest niedopracowana( robiona na *) ale inne błędy są wynikiem czegoś innego.    

Wiadomość 1 z 2 (185 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: błędy w rozgrywce

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Lewipollen Hej!

 

Celem wykluczenia błędów z plikami lokalnymi (ustawień) oraz samej aplikacji Origin, wykonaj na początek poniższe kroki:

 

  • ORIGIN

    Odinstalujcie następnie program Origin (nie spowoduje to usunięcie gry ) > Programy i funkcję 
    Pobierzcie najnowszą wersję z naszej strony
    Zainstalujcie Origin z domyślnymi ustawieniami!
    Uruchomcie następnie skrót do aplikacji Origin, jako Administrator! - instrukcja

  • RESET USTAWIEŃ GRY

    Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu STAR WARS Battlefront II na np. STAR WARS Battlefront II kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) 

    Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

     

    Uwaga: zapisy kampanii mogą zostać usunięte! 

Powodzenia! 

 

P.S W dniu dzisiejszym został również wydany patch poprawiający wiele aspektów rozgrywki, dlatego pobierz go i sprawdź powyższe kroki.

Wiadomość 2 z 2 (174 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem