Zniknięcie zapisu trybu fabularnego. Częste wyłączanie się gry

autor: FatefulMistress
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zniknięcie zapisu trybu fabularnego. Częste wyłączanie się gry

★★★ Newbie

Witam, 

Chciałam dziś kontynuować kampanię (ukończyłam misję OBSERWATORIUM). Jednakże okazało się, że nie ma żadnych zapisów- kampania uruchomiła się od nowa. Po chwili odkryłam, że pomimo, że ukończyłam tryb Arcade dla jasnej strony mocy, połowa misji została nieodblokowana, tak jakbym nigdy ich nie robiła. Reasumując, zniknęły zapisy trybu fabularnego oraz połowy trybu arcade.  Dodatkowo gra często zacina się i wyłącza, w szczególności podczas kampanii. Jestem oburzona ilością błędów i problemów technicznych tej gry. Mam nadzieję, że zostaną one w końcu naprawione, ponieważ to już przechodzi wszelkie pojęcie. 

Wiadomość 1 z 2 (532 wyświetleń)

Dot.: Zniknięcie zapisu trybu fabularnego. Częste wyłączanie się gry

Community Manager (retired)

@FatefulMistress Witaj!

 

W przypadku znikania zapisów, spróbuj wyłączyć Przechowywanie w Chmurze:

 

4324211111.PNG 

 

Same zapisy gry, znajdziesz w  Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) STAR WARS Battlefront II

 


 

Co do wydajności gry w trybie kampanii, zerknij tutaj po przydatne porady.

 

Każda maszyna (PC) jest różna i koledzy ze studia DICE cały czas pracują nad optymalizację pod kątem wszystkich systemów. Po więcej informacji o obecnych aktualizacjach i co wprowadzają, zajrzyj tutaj.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 2 (511 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem