Znikające levele

autor: Pawel90124
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Znikające levele

★ Novice

Nie wiem czumu ale żołnierze i bohaterowie stracili większość leveli np snajper, specjalista i zwykły żołnierz mieli ponad 100 a ciężki żołnierz ponad 400 l a dziś po 36 l mają każdy. Bohaterów miałem po 100 l też mają około 38 teraz. Co się stało jakiś błąd ?bardzo proszę o pomoc gram na PC.

Wiadomość 1 z 14 (837 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Znikające levele

Community Manager

Hej @Pawel90124 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Nasze zespoły odpowiedzialne za grę, aktualnie analizują ten problem i pracują nad jego rozwiązaniem Standard smile

Wiadomość 2 z 14 (826 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Znikające levele

★★ Novice

Proszę również moje konto wziac pod uwage bo wiekszosc postaci mialem na naprawde wysokim poziomie 2 lata gry nie moze isc na marne wiec prosze o pomoc! Z gory dziekuje!

Wiadomość 3 z 14 (804 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Znikające levele

Community Manager

Hej @Kryshnaldo @Pawel90124 

 

Otrzymałem informację mówiącą o tym, że problem został rozwiązany dla większości graczy borykających się z tym problemem. 

 

Rozegrajcie kilka dodatkowych rund, aby dane poprawnie się zsynchronizowały i dajcie nam znać czy problem minął Standard smile

Wiadomość 4 z 14 (792 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Znikające levele

★★★ Newbie

Niestety w takim razie nie jestem w 'wiekszosci graczy' 

3 lata gry na marne. 

 

Wiadomość 5 z 14 (777 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Znikające levele

★ Novice

3/4 razy zagrałem i nadal nic Frown

Wiadomość 6 z 14 (772 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Znikające levele

Community Manager

Hej @podla_szelma @Pawel90124 

 

Dzięki za odpowiedź, jeśli Wasz poziom nie wrócił do właściwej wartości, to poproszę Was o jeszcze trochę cierpliwości. Nasz zespół nadal pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. 

Wiadomość 7 z 14 (764 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Znikające levele

★★★ Newbie

Dzięki! Mam nadzieje ze sie uda. Standard smile

Wiadomość 8 z 14 (760 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Znikające levele

★★ Novice

Witam, kilka dni temu po błędzie serwera który wyrzucił mnie z gry pomimo dobrego połączenia i niskiego pingu, utraciłem wykupione skiny, emotki i kwestie mówione.

Musiałem dla wszystkich postaci wykupować od początku. Można uzyskać zwrot poniesionych kosztów ?? Wink 

Wiadomość 9 z 14 (751 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Znikające levele

★★ Novice

Ja to samo tylko ze 2 lata 😔

Od momentu polaczenia sie EA z game passem mam darmowe gry na ktore nawet nie zwaracam uwagi oddajcie mi moje lvle i bedzie super

Wiadomość 10 z 14 (743 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem