Dot.: Wyrzuca mnie z gry w galaktycznym szturmie

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wyrzuca mnie z gry w galaktycznym szturmie - kod błędu 201

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, od dłuższego czasu wyrzuca mnie z gry w galaktycznym szturmie dzieje się tak co mecz lub co dwa . Gra się nagle  zatrzymuje w środku meczu po czym wyrzuca mnie do menu i mam napisany kod błędu 201. W innych trybach np. uderzenie też mi gra staje w miejscu, ale po chwili wszystko wraca do normy i można grać dalej, i nie wyrzuca mnie. Proszę o pomoc w rozwiazaniu tego problemu.. Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4 (587 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzuca mnie z gry w galaktycznym szturmie

★★★ Newbie

EA niestety milczy w tej sprawie jak widać. Czy ktoś mi pomoże ?

Wiadomość 2 z 4 (565 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzuca mnie z gry w galaktycznym szturmie

★★★ Novice

Zauważyłem, że dzieje się to po ostatniej aktualizacji. U mnie tez czasem się zdarza, że wywala mnie z galaktycznego szturmu do menu gry. Najczęściej przy zakończeniu meczu przed wyświetleniem statystyk. Też dzieje się to co dwa, trzy mecze, ale też nie ma reguły, że za każdym razem przy odpaleniu gry. Natomiast nie wyświetla się żaden kod błędu, po prostu główne menu.

 

- Platforma PS4

Wiadomość 3 z 4 (550 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzuca mnie z gry w galaktycznym szturmie

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@i_nasa @domino3600 Witajcie!

 

Podobne zgłoszenie mieliśmy już na forum z błędem 201, spróbujcie zatem kroków tam wymienionych. W szczególności spróbujcie otworzyć porty na routerze pod grę SWBF 2 oraz ewentualnie użyć alternatywnych serwerów DNS.

 

  • JESTEŚ POSIADACZEM KONSOLI PS4 i TWOIM DOSTAWCĄ JEST UPC? 

    Sprawdźcie wersję protokołu internetowego (IP), gdyż niektórzy dostawcy ostatnio zmieniają ustawienia po swojej stronie co skutkuje "Brakiem połączenia z serwerami......"   

     

    Dlatego zgłoś się do swojego dostawcy usług internetowych i wypytaj o umożliwienie korzystania z adresów IP w wersji IPv4 zamiast IPv6!

  • Otwórzcie porty na routerze pod grę SWB 2 - aktualną listę portów znajdziecie tutaj

  • Pomocne kroki odnośnie połączenia znajdziecie - tutaj
  • Użyj publicznych DNS 
Wiadomość 4 z 4 (526 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem