Dot.: Star wars Battlefront II zduplikowany

autor: Natoniix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Star wars Battlefront II zduplikowany

★★★★★ Novice

Mam problem ze Star Wars Battlefront II. Od dawna miałem zakupionego na Origin i działał poprawnie. Ostatnio odebrałem Battlefronta II za darmo na Epic Games store. W Origin gra mi się zduplikowała. Jedna jest zwykła a druga z Epic Games. W grze czasami moja postać i połowa graczy jest niewidzialna a ja mogę tylko rzucać granatem albo walczyć wręcz. Mam wrażenie, że to może być wina z duplikowanej gry. Spróbowałem ją naprawić i pokazuje mi że jedną mam zainstalowaną a drugą mogę pobrać. Mogę jakoś usunąć 1 kopie z Origin albo naprawić ten błąd?

Z góry dziękuję za pomoc.

Wiadomość 1 z 7 (398 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Star wars Battlefront II zduplikowany

Community Manager

Hej @Natoniix 

 

Dzięki za DxDiag i zrzuty ekranu Standard smile 

 

Zauważyłem, że sterowniki Twojej karty graficznej są niezaktualizowane. Poniżej znajdziesz link do pobrania najnowszych:

 

https://www.nvidia.pl/Download/driverResults.aspx/170466/pl

 

Daj nam znać czy po ich aktualizacji problem pojawił się ponownie Standard smile

 

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (327 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Star wars Battlefront II zduplikowany

Community Manager

Hej @Natoniix 

 

Różnica polegająca na tym, że jedną grę możesz zainstalować/pobrać a drugą uruchomić może wynikać z tego, że wcześniej posiadałeś wersję Zwykłą gry, a na Epic została udostępniona wersja Świąteczna, gdzie odblokowane są wszystkie skórki, emotki etc. 

 

Którą z tych wersji masz aktualnie zainstalowaną na komputerze?

 

Samo posiadanie dwóch okładek w Origin nie będzie wpływało na grę, nie mniej jeśli chcesz widzieć tylko jedną z nich możesz skorzystać z opcji Ukryj w Origin. 

Wiadomość 2 z 7 (377 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star wars Battlefront II zduplikowany

★★★★★ Novice

Hej. Dziękuję za odpowiedź. Aktualnie mam zainstalowaną wersję zwykłą. Chciałbym mieć tą z epic ale instalować 90gb dla skórek i emotek to trochę dużo. Wiesz z czego może wynikać błąd, o którym pisałem? Teraz kiedy zagrałem 1 mecz wszystko było dobrze ale często mi się przytrafia.
Z góry dziękuję za odpowiedź

Wiadomość 3 z 7 (373 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star wars Battlefront II zduplikowany

Community Manager

Hej @Natoniix 

 

Dzięki za odpowiedź Standard smile 

 

Jeśli przytrafi Ci się to następnym razem to prześlij nam proszę zrzut ekranu, oraz plik DxDiag

Wiadomość 4 z 7 (362 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star wars Battlefront II zduplikowany

★★★★★ Novice

Hej @EA_Kuba 

Dziękuję za odpowiedź Standard smile Standard smile

 

Po raz kolejny mi się to przytrafiło. Wysyłam zrzut ekranu z 1 i 3 osoby oraz plik dxdiag.

 

Z góry dzięki za pomoc Standard smile

Wiadomość 5 z 7 (348 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star wars Battlefront II zduplikowany

Community Manager

Hej @Natoniix 

 

Dzięki za DxDiag i zrzuty ekranu Standard smile 

 

Zauważyłem, że sterowniki Twojej karty graficznej są niezaktualizowane. Poniżej znajdziesz link do pobrania najnowszych:

 

https://www.nvidia.pl/Download/driverResults.aspx/170466/pl

 

Daj nam znać czy po ich aktualizacji problem pojawił się ponownie Standard smile

 

Wiadomość 6 z 7 (328 wyświetleń)

Dot.: Star wars Battlefront II zduplikowany

★★★★★ Novice

hej @EA_Kuba 

Dzięki za odpowiedź Standard smile Standard smile Standard smile

 

Tak się składa, że podczas pisania poprzedniej wiadomości byłem w trakcie pobierania sterowników. Nie odpalałem jeszcze gry. Nie będę zamykał tematu i jak zdarzy mi się to ponownie dam znać tutaj.

Dzięki za pomoc. 

Wiadomość 7 z 7 (325 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem