Star Wars Battlefront 2 Nie uruchamia się

autor: raturr
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Star Wars Battlefront 2 Nie uruchamia się

★★★★ Novice

Hej u mnie Star Wars Battlefront 2 nie uruchamia się. Pojawia sie ikonka na pasku startowym, załącza okno gry a potem wyłącza. Gra z Epica. Platformy Epic-Origin sie widzą i synchronizują. Sterownik graficzny aktualny i wszystkie wymagania sprzętowe spełnione. Problem pojawił się na nowym dysku i swiezo postawionym systemie ze wszystkimi aktualizacjami Win 7 prof. sp1

Wiadomość 1 z 5 (328 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Nie uruchamia się

Community Manager

Hej @raturr 

Upewnij się, że gra nie jest blokowana przez program antywirusowy,lub zaporę sieciową na Twoim komputerze. Następnie uruchom Origin oraz grę jako administrator, akceptując monity odnośnie wprowadzania zmian na dysku. 

Wiadomość 2 z 5 (301 wyświetleń)

★★★★ Novice

Nie bylo blokady, ale i tak powylaczalem antywirusy i firewalle. Czesciowo dzialal tylko AVG AV. Epic Origin i SWBF jako administrator i nic. Okienko uruchamia sie i wyłącza.

Wiadomość 3 z 5 (288 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @raturr 

Jeśli masz taką możliwość postaraj się zainstalować grę na innej partycji/dysku - w przeszłości ten sposób rozwiązywał podobne problemy. Prześlij nam również plik DxDiag - możliwe że tam znajdziemy jakieś dodatkowe wskazówki. 

Problem poniekąd może być również związany z Twoim systemem operacyjnym. Zalecamy korzystanie z systemu Windows 10 - https://help.ea.com/pl/help/origin/origin/operating-system-not-supported-by-origin/

Wiadomość 4 z 5 (258 wyświetleń)

★★★★ Novice

Cześć, przez jakiś czas nie miałem problemu bo wsadziłem stary dysk też z Win7 i gra działała. Załączam DxDiag (z aktualnego, problemowego dysku), może będzie tam coś co pomoże w mojej sprawie. Jesli nie, spróbuje zainstalować na innej partycji. To duzo gigabajtów, wiec odkladam to dalszą konieczność.

Pozdrawiam i dziekuje z wsparcie

Wiadomość 5 z 5 (61 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem