Star Wars Battlefront 2 Celebration Edition - problem

autor: Tost2016
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Star Wars Battlefront 2 Celebration Edition - problem

★★★ Newbie

Mam problem z Battlefront 2 z Epic Games. Po pierwsze czy muszę połaczyć się z kontem EA Origin ( konto origin mam i grę kupioną 1,5 roku temu edycja zwykła ), po drugie czy muszę mieć pobranego Battlefronta 2 ( którego kupiłem w sklepie Origin )na koncie Origin ? ( gdy połączyłem konta, pokazał mi się nowy Battlefront 2, a nad nim napis Epic Games Store, próbowałem zainstalować, ale zamiast tego pisze mi "naprawianie" ). Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi to wytłumaczył lub spróbował pomóc.

Wiadomość 1 z 3 (1 612 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Celebration Edition - problem

Community Manager

Hej @Tost2016 


@Tost2016  napisał/a:

Mam problem z Battlefront 2 z Epic Games. Po pierwsze czy muszę połaczyć się z kontem EA Origin ( konto origin mam i grę kupioną 1,5 roku temu edycja zwykła ),


Tak, Twoje konta EA i Epic muszą być ze sobą połączone, aby korzystać z gry aktualnie dostępnej w Epic Store


@Tost2016  napisał/a:

(...)  po drugie czy muszę mieć pobranego Battlefronta 2 ( którego kupiłem w sklepie Origin )na koncie Origin ?


Nie musisz mieć go pobranego, ale nie stanie się nic jeśli gra będzie już zainstalowana na Twoim komputerze. Standard smile

Posiadając wersję Standardową gry część plików odpowiedzialnych za dodatki zawarte w edycji dostępnej na Epic Store będą musiały zostać dodane do Twojej gry. 

 


@Tost2016  napisał/a:

(...) jedno mam, czy muszę mieć to pobrane na Originie? Pytam ponieważ musiałem połączyć konto epic games z kontem origin, a jak klikam zainstaluj Star Wars Battlefront 2 na Epic Games, to wyskakuje mi biała klepsydra na niebieskim tle z napisem "Zaczekaj. Trwa instalacja Origin."


Upewnij się, że zarówno program Origin, jak i klient Epic dodane są do wyjątków w programie antywirusowym oraz zaporze sieciowej. Podczas uruchamiania włącz je z uprawnieniami administratora. 

 

Co to są wykluczenia w zabezpieczeniach systemu Windows? - Pomoc techniczna pakietu Office

Origin - Zamykanie programów działających w tle

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (1 422 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Celebration Edition - problem

★★★ Newbie

Zapomniałem dodać, że w prawym dolnym rogu nie aktualizuje mi się ilość pobierania, np 1GB / 90 GB, to samo z szybkością pobierania, dopiero gdy klikam zastopowanie instalacji Star Wars Battlefront 2 z Epic Games Store na koncie EA Origin. mogę zobaczyć ilość pobranej gry np. 237 MB/S / 90.22 GB, i pytanie jeszcze jedno mam, czy muszę mieć to pobrane na Originie? Pytam ponieważ musiałem połączyć konto epic games z kontem origin, a jak klikam zainstaluj Star Wars Battlefront 2 na Epic Games, to wyskakuje mi biała klepsydra na niebieskim tle z napisem "Zaczekaj. Trwa instalacja Origin."

Wiadomość 2 z 3 (1 607 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Celebration Edition - problem

Community Manager

Hej @Tost2016 


@Tost2016  napisał/a:

Mam problem z Battlefront 2 z Epic Games. Po pierwsze czy muszę połaczyć się z kontem EA Origin ( konto origin mam i grę kupioną 1,5 roku temu edycja zwykła ),


Tak, Twoje konta EA i Epic muszą być ze sobą połączone, aby korzystać z gry aktualnie dostępnej w Epic Store


@Tost2016  napisał/a:

(...)  po drugie czy muszę mieć pobranego Battlefronta 2 ( którego kupiłem w sklepie Origin )na koncie Origin ?


Nie musisz mieć go pobranego, ale nie stanie się nic jeśli gra będzie już zainstalowana na Twoim komputerze. Standard smile

Posiadając wersję Standardową gry część plików odpowiedzialnych za dodatki zawarte w edycji dostępnej na Epic Store będą musiały zostać dodane do Twojej gry. 

 


@Tost2016  napisał/a:

(...) jedno mam, czy muszę mieć to pobrane na Originie? Pytam ponieważ musiałem połączyć konto epic games z kontem origin, a jak klikam zainstaluj Star Wars Battlefront 2 na Epic Games, to wyskakuje mi biała klepsydra na niebieskim tle z napisem "Zaczekaj. Trwa instalacja Origin."


Upewnij się, że zarówno program Origin, jak i klient Epic dodane są do wyjątków w programie antywirusowym oraz zaporze sieciowej. Podczas uruchamiania włącz je z uprawnieniami administratora. 

 

Co to są wykluczenia w zabezpieczeniach systemu Windows? - Pomoc techniczna pakietu Office

Origin - Zamykanie programów działających w tle

Wiadomość 3 z 3 (1 423 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem