STAR WARS BATTLEFRONT RANDOMOWE CRASHE I ROZMYTE ODBICIA

autor: skquarte
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

STAR WARS BATTLEFRONT RANDOMOWE CRASHE I ROZMYTE ODBICIA

★★★★ Novice

Witam serdecznie, piszę ten sam post drugi raz ponieważ nikt mi nie pomógł poprzednim razem.

Mój sprzęt 

GTX1660 SUPER 

Ryzen 5 3600 3,8ghz

16GB RAM G SKILL AEGIS 3200MHZ.

 

Otóż problem nr 1 to rozmyte odbicia wody w grze, po prostu wyglądają jak 8bitowa pikseloza, a co ciekawe kiedy ustawie post processing na low po czym znowu na ultra to wszystko śmiga jak należy do ponownego uruchomienia gry. Po drugie gra wyłącza się w randomowych momentach bez przyczyny. 

Dzieje się to na każdej wersji sterowników jaką testowałem oraz na kilku kartach graficznych. 

Rozmycia i crashe występowały także na RX470 4GB, GTX1060 6GB i GTX960 2GB. Dodam tylko, że gra zachowywała się tak również z procesorem i5 6400. 

 

Mam nadzieję, że uzyskam tu jakąś sensowniejszą pomoc niż to co sam zrobić potrafię jak format komputera czy reinstalacja sterowników (które nic nie dają). 

 

 

Wiadomość 2 z 7 (561 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

STAR WARS BATTLEFRONT 2 problem z post processingiem

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witam, mam problem z odbiciami w Battlefront 2 2017. Przerabiam aktualnie drugi komputer, a trzecią kartę graficzną i na każdej z nich to zjawisko występuje. 

Były to: 

ASUS RX470 4GB

MSI GTX1660 SUPER 6GB

ASUS GTX1060 6GB. 

Cofanie sterowników i inne modły nie pomagają. 

 

Woda i odbicia w grze są po prostu spixelizowane i żaden sposób poza wyłączeniem post processingu nie pomaga, ale nie po to kupuje się dobrą kartę graficzną żeby rezygnować z opcji graficznych.

 

 

Nie mogę załączyć własnego screena toteż posłużę się linkiem z google: 

https://www.google.com/search?q=star+wars+battlefront+2+pixelated+reflections&tbm=isch&ved=2ahUKEwjP...

Wiadomość 1 z 7 (591 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przepustką sezonowa Star Wars Battlefront

★★★★ Novice

Doczekam się kiedyś pomocy supportu EA? Czy mam zrobić spam 400 wiadomości żeby ktokolwiek zainteresował się moim problemem XD

Wiadomość 3 z 7 (552 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: STAR WARS BATTLEFRONT RANDOMOWE CRASHE I ROZMYTE ODBICIA

Community Manager

Hej @skquarte 

 

Połączyłem utworzone przez Ciebie wątki i jeden z komentarzy w jeden wątek. Nie twórz wielu wątków na forum, na temat tego samego problemu. Dodatkowo w obu wątkach podałeś informacje o rożnym stopniu szczegółowości. Przeniosłem również jeden z Twoich komentarzy z dyskusji, która nie dotyczyła problemu podobnego do Twojego. 

 

Forum AHQ to przede wszystkim forum społeczności skupionej wokół gier EA. Jeśli chcesz porozmawiać z jednym z przedstawicieli naszego supportu tutaj znajdziesz instrukcję w jaki sposób się z nami skontaktować. 

 


@skquarte  napisał/a:

Otóż problem nr 1 to rozmyte odbicia wody w grze, po prostu wyglądają jak 8bitowa pikseloza, a co ciekawe kiedy ustawie post processing na low po czym znowu na ultra to wszystko śmiga jak należy do ponownego uruchomienia gry.

 


Poprosiłbym Cię o przesłanie nam zrzutów ekranu ukazujących Twój problem (zdjęcie możesz przesłać jako załącznik klikając "Wybierz plik"). Zauważyłem, że w jednym ze swoich wątków podałeś link, który obrazuje Twój problem. Obrazek ten prowadzi do wątku na angielskim AHQ, w którym zostało przedstawione obejście tego problemu:

 

"I still have that problem (RTX2070). I found a temporary solution, works on PC. In the console type "PostProcess.ScreenSpaceRaytraceFullresEnable true"

 

Próbowałeś tego rozwiązania?

 


@skquarte  napisał/a:

Po drugie gra wyłącza się w randomowych momentach bez przyczyny. 

 


Zauważyłem, że w tym wątku napisałeś, że sprawdzisz rozwiązanie, które pomogło innemu użytkownikowi. Czy po ich zastosowaniu gra nie wyłącza się w losowych momentach?

 


@skquarte  napisał/a:

Cofanie sterowników i inne modły nie pomagają. 

 


Poprosiłbym również, abyś dokładniej opisał dotychczas wykonywane kroki.

Wiadomość 4 z 7 (534 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: STAR WARS BATTLEFRONT RANDOMOWE CRASHE I ROZMYTE ODBICIA

★★★★ Novice

Choćby coś takiego mam w każdej lokacji gdzie są odbicia. 

Niestety próba z komendami nic nie dała. Frown

Wiadomość 5 z 7 (525 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: STAR WARS BATTLEFRONT RANDOMOWE CRASHE I ROZMYTE ODBICIA

★★★★ Novice

tutaj kamino 

Wiadomość 6 z 7 (524 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: STAR WARS BATTLEFRONT RANDOMOWE CRASHE I ROZMYTE ODBICIA

★★★★ Novice

I jak? 

Wiadomość 7 z 7 (503 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem