Przycisk "Szczegóły" zamiast "Pobierz"

autor: comradeclanker
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Przycisk "Szczegóły" zamiast "Pobierz"

★★★ Newbie

Dzień dobry,

 

od czasu gdy wygasła mi subskrypcja EAPlay gra Star Wars Battlefront II w mojej bibliotece, pomimo jej wcześniejszego (jeszcze w trakcie trwania subskrypcji EA Play) jej kupienia nie pozwala się pobrać i zamiast przycisku "Pobierz" ciągle widnieje przycisk "Szczegóły" (screen na zdjęciu). Trochę to przykre, ze zapłaciłem za produkt, który po odinstalowaniu już nie daje się zainstalować Frown. Nawet zmiana komputera na stawiany od nowa nie zlikwidowała tego błędu, co co szczerze liczyłem. Proszę o pomoc w tej sprawie.

Wiadomość 1 z 2 (1 359 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Przycisk "Szczegóły" zamiast "Pobierz"

Community Manager

Hej @comradeclanker 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Przykro mi z powodu pojawienia się błędu, który uniemożliwia Ci pobranie gry. 

 

Ze zrzutu ekranu widzę, że korzystasz z programu Origin do uruchomienia gry. Poproszę Cię o sprawdzenie czy podobny problem pojawia się przy korzystaniu z klienta EA Desktop App - link znajdziesz tutaj

 

Jeśli problem będzie pojawiał się również w aplikacji EA Desktop App - skontaktuj się z nami telefonicznie. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

 

Usuniemy z Twojego konta grę pochodzącą z EA Play i to powinno rozwiązać problem (nie martw się o statystyki - nie zostaną zresetowane, a jeśli kiedyś zdecydujesz się na powrót do EA Play, grę będziesz mógł dodać ponownie) 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 319 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Przycisk "Szczegóły" zamiast "Pobierz"

Community Manager

Hej @comradeclanker 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Przykro mi z powodu pojawienia się błędu, który uniemożliwia Ci pobranie gry. 

 

Ze zrzutu ekranu widzę, że korzystasz z programu Origin do uruchomienia gry. Poproszę Cię o sprawdzenie czy podobny problem pojawia się przy korzystaniu z klienta EA Desktop App - link znajdziesz tutaj

 

Jeśli problem będzie pojawiał się również w aplikacji EA Desktop App - skontaktuj się z nami telefonicznie. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

 

Usuniemy z Twojego konta grę pochodzącą z EA Play i to powinno rozwiązać problem (nie martw się o statystyki - nie zostaną zresetowane, a jeśli kiedyś zdecydujesz się na powrót do EA Play, grę będziesz mógł dodać ponownie) 

Wiadomość 2 z 2 (1 320 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem