Dot.: Progres gry

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Progres gry

★★ Novice

Witam, 

mam pytanie odnośnie progresu w grze Star Wars Battlefront 2. Kiedyś dodałem grę na konto Epic Games, a potem połączyłem z kontem Origin, lecz już nie mam dostępu do konta na Epic Games. Na Origin pokazuję mi grę z wszystkimi dodatkami itd, tylko żeby cokolwiek zrobić muszę zalogować się na konto Epic. I tutaj mam pytanie czy jeżeli kupię teraz grę na platformie Origin to czy te dodatki i progres w grze zostaną czy będę musiał grać od nowa?

Pozdrawiam. 

Wiadomość 1 z 2 (1 304 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Progres gry

Community Manager

Hej @NorbeuszPain 

 

Twój progres w grze online zapisany jest na Twoim koncie EA, więc niezależnie od platformy na której kupiłbyś grę wcześniej (Epic, Steam, Xbox (PC)) rozpoczniesz grę od momentu w którym ostatnio skończyłeś Standard smile 

 

Sugerowałbym też, abyś mimo wszystko spróbował odzyskać swoje konto Epic, skoro na tej platformie dodałeś sobie grę za darmo Standard smile 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 259 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Progres gry

Community Manager

Hej @NorbeuszPain 

 

Twój progres w grze online zapisany jest na Twoim koncie EA, więc niezależnie od platformy na której kupiłbyś grę wcześniej (Epic, Steam, Xbox (PC)) rozpoczniesz grę od momentu w którym ostatnio skończyłeś Standard smile 

 

Sugerowałbym też, abyś mimo wszystko spróbował odzyskać swoje konto Epic, skoro na tej platformie dodałeś sobie grę za darmo Standard smile 

Wiadomość 2 z 2 (1 260 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem