Problemy z Battlefront 2

autor: MIKI11D
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problemy z Battlefront 2

★ Novice

Kupiłem w grudniu grę battlefront 2 i do około połowy lutego działała dobrze. Potem zaczęło mi się trochę pogarszać coś w stylu że wywala mnie do pulpitu w połowie meczu, ale od kwietnia zaczęło się tez to że jak wchodzę do meczu i wybiorę postać to jak się pojawiam na mapie nie ma mojej postaci, nie mogę strzelać ani celować jedynie co to mogę rzucać granatami i kucać.Z dnia na dzień coraz bardziej pogarsza się. Coraz szybciej zaczyna mnie wywalać nawet jak jest w lobby i przeglądam postacie. Mój komputer ma lepsze ustawienia od tych minimalnie wymaganych, ponieważ gdy kupowałem komputer patrzałem na wymagania battlefronta. Proszę o pomoc i poradę co mam zrobić ponieważ jak już pisałem gra kiedyś chodziła dobrze.

Wiadomość 1 z 2 (183 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z Battlefront 2

Community Manager

Hej @MIKI11D 

 

Upewnij się, że sterowniki Twojej karty graficznej, są zaktualizowane do najnowszych, sprawdź również czy takie same problemy pojawiają się kiedy uruchomisz komputer w trybie czystego rozruchu

Wiadomość 2 z 2 (155 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem