Problem z serwerami EA PS4 i UPC

autor: tabaluga686
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z serwerami EA PS4 i UPC

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam serdecznie, po zakupie gry Star Wars Battlefront II wraz z playstation plus na konsolę PS4 od samego początku mam problem z połączeniem się z serwerami EA co uniemożliwia mi swobodną rozgrywkę w trybie wieloosobowym. Mam stałe połączenie z internetem mimo to cały czas jestem w trybie offline. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 2 (697 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z serwerami EA

Community Manager (retired)

@tabaluga686 

 

Wykonaj poniższe:

 

JESTEŚ POSIADACZEM KONSOLI PS4 i TWOIM DOSTAWCĄ JEST UPC

Sprawdźcie wersję protokołu internetowego (IP), gdyż niektórzy dostawcy ostatnio zmieniają ustawienia po swojej stronie co skutkuje "Brakiem połączenia z serwerami......"   

 

Dlatego zgłoś się do swojego dostawcy usług internetowych i wypytaj o umożliwienie korzystania z adresów IP w wersji IPv4 zamiast IPv6!

 

Powodzenia! Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (874 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z serwerami EA

Community Manager (retired)

@tabaluga686 

 

Wykonaj poniższe:

 

JESTEŚ POSIADACZEM KONSOLI PS4 i TWOIM DOSTAWCĄ JEST UPC

Sprawdźcie wersję protokołu internetowego (IP), gdyż niektórzy dostawcy ostatnio zmieniają ustawienia po swojej stronie co skutkuje "Brakiem połączenia z serwerami......"   

 

Dlatego zgłoś się do swojego dostawcy usług internetowych i wypytaj o umożliwienie korzystania z adresów IP w wersji IPv4 zamiast IPv6!

 

Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (875 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem