Problem z grą na telewizorze 4k

autor: Moonroth
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z grą na telewizorze 4k

★★★ Newbie

Pierwszy raz uruchomiłem grę na monitorze i działała bez zarzutu. Jednak monitor ma bardzo małą rozdzielczość (1280x1024) i chciałem ją przetestować na swoim telewizorze 4k. Podłączyłem komputer pod telewizor i uruchomiłem grę. Gra nie chciała się uruchomić, przy uruchamianiu telewizor cały czas się włączał i wyłączał. W końcu kliknąłem ikonkę Battlefronta na pasku START na dole i gra się uruchomiła w rozdzielczośći 1280x1024. Zmieniłem ustawienia do 4k, gra działała ale telewizor co 30 sekund wyłączał się na sekunde i włączał. Uruchomiłem ponownie komputer i od tego czasu gra nie chce się w ogóle włączyć. Po uruchomieniu gry telewizor wyłącza się i mam "Brak sygnału". Specyfikacje komputera to Windows 10, procesor Ryzen 5 3600x, 16 GB RAM, GeForce 1080 GTX, telewizor Samsung. Nie mam żadnych problemów na telewizorze z grami takimi jak Squad, Post Scriptum, Cyberpunk 2077, Death Stranding, Total War: Troy, Jedi Fallen Order, Gears 5 i innymi

Wiadomość 1 z 2 (518 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z grą na telewizorze 4k

Community Manager

Hej @Moonroth 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie i dokładne opisanie problemu. Jeśli wcześniej grałeś w Star Wars Battlefront II na monitorze, na komputerze mogły zostać zapamiętane inne ustawienia dla gry i dlatego pojawiły się opisane przez Ciebie problemy. 

 

Sprowadź grę do domyślnych ustawień zmieniając nazwę folderu Star Wars Battlefront II, który znajduje się w Dokumentach. Następnie wyłącz przechowywanie danych w chmurze z poziomu Origin i napraw grę. (miej na uwadze, że Twoje lokalnie zapisane gry kampanii będą znajdowały się w folderze o zmienionej nazwie)

 

Po wykonaniu tych kroków uruchom grę na telewizorze 4k bez zmieniania ustawień i uruchamiania jej na monitorze. 

Wiadomość 2 z 2 (503 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem