Problem połączenia w grach Battlefield 4 i Star Wars Battlefront 2 Ps4

autor: MakusSmakus
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem połączenia w grach Battlefield 4 i Star Wars Battlefront 2 Ps4

★★★ Newbie

Witam. Mieszkam u tymczasowo u rodziców i gdy gram na ps4 korzystam z mobilnego internetu z playa. Od jakiegos tygodnia mam problem battlefront 2 i battlefield 4 gdy próbuję wejść do gry wieloosobowej. W battlefront wyskakuje mi po chwili ze połączenie z serverem zostalo utracone i kod błędu 216. W Battlefield prawie identycznie widocznie problem jest ten sam. Dziwne gdyż do EA loguje sie normalnie a gdy chce wejsc do gry wyskakuje błąd i mnie cofa do menu głównego. Inne gry jak gta v albo nfs payback smigaja normalnie. Tydzień temu gralem jeszcze normalnie.  Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (1 227 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem połączenia w grach Battlefield 4 i Star Wars Battlefront 2 Ps4

Community Manager

Hej @MakusSmakus

 

W przypadku kodu 216 rozwiązaniem problemu zazwyczaj jest wykonanie tych kroków związanych z połączeniem. Sprawę komplikuje fakt, że korzystasz z połączenia mobilnego, gdzie część z nich jest niemożliwa do wykonania. Rekomendowanym sposobem połączenia swojego urządzenia jest połączenie poprzez kabel Ethernet. 

 

JEŚLI CZĘSTO ZRYWA CI POŁĄCZENIE
Korzystaj z połączenia przewodowego
Połączenia przewodowe bywają o wiele bardziej niezawodne niż połączenia bezprzewodowe. Jeśli do grania używasz połączenia Wi-Fi, spróbuj połączyć swoje urządzenie z ruterem kablem ethernetowym.

Wiadomość 2 z 3 (1 185 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem połączenia w grach Battlefield 4 i Star Wars Battlefront 2 Ps4

★★★ Newbie

Witam, bardzo poruszyła mnie twoja historia. Jestem w 100% zainwestowana w rozwój wydarzeń. Mozna prosic o uaktualnienie sytuacji? Udało ci się rozwiązać ten problem i wejść do gry wieloosobowej? Pozdrawiam.

Wiadomość 3 z 3 (517 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem