[#] Potwierdzone problemy: kamienie milowe/bronie/duplikaty/końcowe kredyty

autor: ehhburn
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [#] Potwierdzone problemy: kamienie milowe/bronie/duplikaty/końcowe kredyt

★★★ Novice

Czekam z niecierpliwością na dodatkową skrzynię, niestety dzisiaj jeszcze nic do mnie nie dotarło... może jutro? 

Wiadomość 61 z 68 (1 265 wyświetleń)
0 Kudo

Star Wars Battlefront 2

★ Novice

KAMIEŃ MILOWY

Witam
Mam problem z kamieniem milowym oficera. Wygląda to tak, że chce odblokować 3 blaster, który wymaga pokonania 200 wrogów.  Zauważyłem jednak ze liczba przyznawana do kamienia milowego jest mniejsza niż stan faktyczny mojego wyniku przykładowo zrobiłem 10 zabójstw a zaliczyło mi tylko 6 z czego to wynika i tak się dzieje ? 

Wiadomość 62 z 68 (1 186 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Star Wars Battlefront 2

★★ Apprentice
@smoku00 myślę że do tej pory już udało Ci się wbić kamień milowy ... ale z mojej strony czasem też bywały takie problemy że gra nie zliczała do końca poprawnie fragów (zabitych przeciwników)
potem już nawet nie zwracałem uwagi na to ...
Wiadomość 63 z 68 (776 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] Potwierdzone problemy: kamienie milowe/bronie/duplikaty/końcowe kredyt

★★★★★ Novice

Mam ten sam problem z kamieniem milowym Formacja ofensywna.Mimo zaliczenia zadania wciąż jest oznaczone jako nie wykonane

Wiadomość 64 z 68 (759 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie mogę odebrać kilku nagród za osiągnięcia w Battlefront 2

★★★ Newbie

Tak jak i ja.Oczywiste jest ze,wszyscy mamy ten sam problem,a zdobywanie kolejnych nagrod sprawia ze,masz wiecej zaleglych nagrod do odebrania,Niczego tak nie odblokujesz

Wiadomość 65 z 68 (691 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę odebrać kilku nagród za osiągnięcia w Battlefront 2

★ Novice

Ja nadal nie mogę odblokować nowych broni za kamienie milowe. Czy ktoś może mi pomóc.

Wiadomość 66 z 68 (604 wyświetleń)

Dot.: [#] Potwierdzone problemy: kamienie milowe/bronie/duplikaty/końcowe kredyt

★★★ Newbie

mam ten sam problem!!!!!

Wiadomość 67 z 68 (352 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] Potwierdzone problemy: kamienie milowe/bronie/duplikaty/końcowe kredyt

Community Manager

Hej @toidjestprywatne 

 

Przyczyna problemu opisanego w tym wątku została zaadresowana przez Studio kilka lat temu. 

 

Jeśli podobny problem pojawia się u Ciebie, proszę załóż nowy wątek na forum dokładnie opisując sytuację. 

 

Ten wątek z racji zasad związanych z necropostingiem - zamykam. 

Wiadomość 68 z 68 (345 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem