[#] Potwierdzone problemy: kamienie milowe/bronie/duplikaty/końcowe kredyty

autor: ehhburn
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Nie mogę odebrać nagrody za 50 zabójstw Oficerem

[ Edytowane ]
★★★ Novice
Gdzie niby ten fix?
Wiadomość 51 z 68 (817 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie mogę odebrać kilku nagród za osiągnięcia w Battlefront 2

★★★ Novice
Wow dzięki, kawał dobrej roboty! To rozwiązało wszystkie moje problemy!!! Jesteś naprawdę super gość!
Wiadomość 52 z 68 (809 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] Potwierdzone problemy: kamienie milowe/bronie/duplikaty/końcowe kredyt

★★★ Novice
Minęło pięć i ... ktoś tu jest klamczuszkiem:P
Wiadomość 53 z 68 (811 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] Potwierdzone problemy: kamienie milowe/bronie/duplikaty/końcowe kredyt

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Aktualizacja 

 

W dniu wczorajszym 06/02 studio wprowadziło poprawkę po stronię serwera, która rozwiązuje problem kamieni milowych i nowych odblokowań. Wcześniejsze wykonane już kamienie milowe, powinny również pojawiać się do odblokowania na Waszych profilach! 

 

Jeśli nadal nie możecie odebrać jakiejś konkretnej nagrody, proszę Was abyście przekazali informację poniżej, co nadal jest dla Was zablokowane (zrzut ekranu mile widziany) i będziemy przekazywać te informacje prosto do studia!

 

Problem naliczania końcowych kredytów, również powinien być już rozwiązany.

 

W podziękowaniu za Waszą cierpliwość, wszyscy gracze powinni znaleźć bonusową skrzynię po wejściu do gry! Star

 

P.S Oznaczam tą odpowiedz, jako rozwiązanie dla większej widoczności!

 


 

Edit 08/02/2018

Małe sprostowanie!  

 

Zgodnie z informacją przekazaną przez Studio skrzynia trafi do was w tym tygodniu! Link do oryginalnego posta - TUTAJ.

Wiadomość 54 z 68 (3 990 wyświetleń)

Dot.: [#] Potwierdzone problemy: kamienie milowe/bronie/duplikaty/końcowe kredyt

[ Edytowane ]
★★ Apprentice
W podziękowaniu za Waszą cierpliwość, wszyscy gracze powinni znaleźć bonusową skrzynię po wejściu do gry! 

Chyba nie zasłużyłem na podziękowania za cierpliwość, bo żadnej dodatkowej nagrody nie dostałem. Chyba,że macie na myśli skrzynkę "Dziennego Logowania", która też nie działa bo trzeba rozegrać jakiś mecz, żeby "dzienne logowanie" było aktywne...

 

 

Wiadomość 55 z 68 (783 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] Potwierdzone problemy: kamienie milowe/bronie/duplikaty/końcowe kredyt

★★ Novice
Potwierdzam problem rozwiązany dzisiaj odebrałem wszystkie zaległe nagrody żadnej dodatkowej skrzynki nie miałem.
Wiadomość 56 z 68 (774 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] Potwierdzone problemy: kamienie milowe/bronie/duplikaty/końcowe kredyt

★★ Apprentice

Nie wiem czy wszystkie kamienie milowe odbugowane ale narazie póki co jest Okej , również takowej skrzynki nie otrzymałem , a to jakaś specjalna skrzynka czy taka zwykła ? (specjalna mam na myśli jakaś karta  niebieska losowa czy coś w stylu zwrócenia kredytów za końcowe levele oraz duplikaty)

PS:
Mogliby dać już Sezon 2 ... bo praktycznie po dłuższym czasie gry nie opłaca się otwierać skrzynek no chyba że dla 40/50  czy tam ileś tych części do tworzenia.
Brakuje jakiegoś powiewu nowości bo już wkurza cały czas losowa mapa a nie taka na której mam ochotę zagrać :/ .

Wiadomość 57 z 68 (768 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] Potwierdzone problemy: kamienie milowe/bronie/duplikaty/końcowe kredyt

★★★ Apprentice
Ciągle, źle zlicza zabójstwa do kamieni milowych i osiągnięć czasowych. Dziś miałem 6 zabójstw 4 asysty dodało mi dwa zabójstwa do kamieni milowych. Później 2 zabójstwa 2 asysty i dodało prawidłowo 2 do kamienia milowego. Innym razem 4 zabójstwa 5 asyst i dodało 3 do kamienia milowego.
Wiadomość 58 z 68 (760 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] Potwierdzone problemy: kamienie milowe/bronie/duplikaty/końcowe kredyt

★★ Apprentice
Dzisiaj wpadła skrzynka z przeprosinami Standard smile dziękuję - same duplikaty :D
Wiadomość 59 z 68 (742 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] Potwierdzone problemy: kamienie milowe/bronie/duplikaty/końcowe kredyt

★★ Apprentice

Skrzynka dotarła (skrzynka za poprawki czy jakoś tak) 4000 Kredytów i 15 części do tworzenia i to tyle z  tych ważniejszych rzeczy no ale coś tam dali Party hat

@ApexXxSuckerŹle nalicza ogólnie czy w ekranie podsumowania ? ,  dostajesz po wyjściu czy po wyjściu dalej to samo masz źle policzone .
Że źle nalicza to nie żadna nowość ale w ekranach podsumowania nie mówiąc o tych końcowych kredytach narazie dodaje okej (chyba) bo już
jestem blisko końcowego 50 levela to nie wiem , więc możliwe że jeżeli nie zalicza ci po wyjściu z ekranu podsumowania to musi być jakiś błąd Confused .

Wiadomość 60 z 68 (738 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem