[#] Potwierdzone problemy: kamienie milowe/bronie/duplikaty/końcowe kredyty

autor: ehhburn
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [#] Nie mogę odebrać nagrody za 50 zabójstw Oficerem - potwierdzony proble

★★ Novice
Niestety wykonanie następnych kamieni mailowych nie odblokowywuje poprzednich nowe wykonane 1h temu też są zablokowane. Ea powinno dać jakąś rekompensatę za te błędy.
Wiadomość 41 z 68 (777 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie mogę odebrać nagrody za 50 zabójstw Oficerem

★★★ Novice
Kiedy to się ma niby stać? Może złe studio zostało powiadomione?:P
Wiadomość 42 z 68 (742 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] Nie mogę odebrać nagrody za 50 zabójstw Oficerem - potwierdzony proble

★★ Apprentice

@Zex7777Hmmm i jak by miała wyglądać ta rekompensata ? , double EXP/CREDITS weekend ... wątpię w to , jak EA po takich failach nawet nie wiedziałoby kto ile otworzył skrzynek i ile stracił z duplikatów kredytów  , jak się nie wezmą porządnie za grę to czeka to samo co Battlefront 2015 , jest tyle pomysłów i masa ciekawych rzeczy które można by było wprowadzić ale z takim pośpiechem do fixów/update oraz nowej zawartości to słabo to widzę.

@EA_AtaashiI coś tego Fixa/Patcha nie widać... :/

Wiadomość 43 z 68 (700 wyświetleń)

Dot.: [#] Nie mogę odebrać nagrody za 50 zabójstw Oficerem - potwierdzony proble

★★ Novice
@ehhburn Nie Wiem jak ma wyglądać rekompensata ale należy się jak psu buda za to co się dzieje z ich dziełem. Dalej kicha jest aż odechciewa się grać no i dochodzi do tego uczucie oszukania jak na mapie inny gracz zabija mnie z broni którą sobie odblokokowałem a nie mogę jej używać.
Wiadomość 44 z 68 (683 wyświetleń)

Dot.: [#] Nie mogę odebrać nagrody za 50 zabójstw Oficerem - potwierdzony proble

★★★ Novice

Dalej nie działa? 

Wiadomość 45 z 68 (674 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] Nie mogę odebrać nagrody za 50 zabójstw Oficerem - potwierdzony proble

★★ Novice
@i_nasa niestety dalej nie działa nie wiem na co Ea czeka chyba na to żeby masowo gracze żądali zwrotu pieniędzy za ten ich produkt.
Wiadomość 46 z 68 (659 wyświetleń)

Dot.: [#] Nie mogę odebrać nagrody za 50 zabójstw Oficerem - potwierdzony proble

★★ Novice
NADAL NIC, DALEJ NIE MOŻNA ODEBRAĆ STARSZYCH NAGRÓD
Wiadomość 47 z 68 (647 wyświetleń)

Battlefront 2 problem z nagrodami z kamienie milowe

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, parę dni temu zdobyłem nagrodę kamienia milowego żołnierza szturmowego za zabicie 200 przeciwników jednak nie da się jej odebrać, ponieważ ta opcja jest zablokowana. Dlaczego tak się dzieje?

 

Wiadomość 48 z 68 (606 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Battlefront 2 problem z nagrodami z kamienie milowe

Hej,

Problem jest zgłaszany przez wielu graczy. Odpowiednie studio  wie już o jego występowaniu i pracuje nad jego naprawą. Standard smile

Wiadomość 49 z 68 (590 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [#] Nie mogę odebrać nagrody za 50 zabójstw Oficerem - potwierdzony proble

★★★ Novice

Super! Fajnie, że EA traktuje poważnie swoich klientów Standard smile ... dno

Wiadomość 50 z 68 (634 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem