Origin nie wykrywa gry Star Wars Battlefront 2 kupionej na steam.

autor: clonekgames
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Origin nie wykrywa gry Star Wars Battlefront 2 kupionej na steam.

★★★ Newbie

Kupiłem grę Star Wars Battlefront 2 na Steam i po pobraniu przekierowało mnie do origina. Zalogowałem się na swoje konto Origin i wyświetlił się komunikat, "Nie wykryto zainstalowanej gry STAR WARS™ Battlefront™ II. Zainstaluj ją ponownie lub ponów próbę jej uruchomienia". Po kliknięciu pobierz  wyświetla się ten sam komunikat. Próbowałem zmienić docelowy folder biblioteki gier Origina na lokalizację, gdzie mam pliki gry. Origin nadal nie wykrywa gry.

Wiadomość 1 z 5 (1 676 wyświetleń)

Dot.: Origin nie wykrywa gry Star Wars Battlefront 2 kupionej na steam.

Community Manager

Hej @clonekgames 

 

Upewnij się, że program Origin nie jest blokowany przez program antywirusowy na Twoim komputerze dodając odpowiednie wyjątki, po czym uruchom go jako administrator Standard smile

Wiadomość 2 z 5 (1 626 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin nie wykrywa gry Star Wars Battlefront 2 kupionej na steam.

★ Novice

U mnie dokładnie ten sam problem. Po wyłączeniu wszelkich blokad a nawet całkowitym wyłączeniu antywirusa i uruchomieniu Origina jako administrator wciąż bez zmian. Spróbowałem też dodać "grę spoza Origin" i wskazać lokalizację instalacji ale mimo to nie działa.

Wiadomość 3 z 5 (1 600 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin nie wykrywa gry Star Wars Battlefront 2 kupionej na steam.

★ Novice

U mnie problemem okazało się to, że gra była zainstalowana w folderze który w nazwie miał polskie znaki. Niestety support EA póki co nie rozwiązał tego problemu, może udam im się przeczytać ten post.

Swoją drogą trochę kiepsko, że origin nie umie w polskie znaki...

Wiadomość 4 z 5 (1 587 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin nie wykrywa gry Star Wars Battlefront 2 kupionej na steam.

★★★ Newbie

Miałem ten sam problem. Rozwiązaniem okazało się włączanie gierki przez steama z originem kompletnie wyłączonym.

Wiadomość 5 z 5 (774 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem